Samonivelační betonová podlaha je cestou k úspěchu

Stavíte rodinný dům a nacházíte se právě v situaci, kdy se musíte rozhodnout, jaký typ podlahy zvolit do všech vnitřních prostor? Přikláníte se v důsledku pobízení svých známých ke klasickému betonovému potěru, který je cenově zajímavý? Potom zbystřete.

Není všechno zlato, co se třpytí. Klasický potěr je totiž spojen s téměř nulovou garancí výsledné kvality provedení. A to je poměrně zásadní faktor, když podlahu v celém objektu máte na celý život.

Je-li vám bližší beton, pak to budou samonivelační betonové podlahy, o které byste se měli zajímat. Pro začátek vám o nich přinášíme několik základních informací.

Dopřejte si garantovanou kvalitu

Ano, tato garance však nespočívá v daném zpracovateli, ale je poskytována přímo samotným výrobcem. Dostane se vám maximální jistoty v tom, že za vynaložené finanční prostředky bude zrealizována podlaha, jež skutečně vydrží.

Kvalita podlahy je důležitá, o čemž vás přesvědčí několik vlastností tohoto oblíbeného stavebního materiálu.

  • betonove podlahyDíky použitým technologiím je dosaženo špičkové roviny, což eliminujete jakékoliv následné úpravy.
  • Vynikající tepelná vodivost, která je spojena s vyšší objemovou hmotností oproti klasickému betonovému potěru.
  • Velice jednoduchá zpracovatelnost za pomoci speciálního míchacího zařízení, tudíž se nemusíte starat o jakékoliv skladování potřebného stavebního materiálu.

Výhody, jimž zkrátka nelze odolat

Otázka proč zvolit samonivelační betonovou podlahu je dosti snadno zodpověditelná.  Přispěje k tomu i několik následujících faktorů. Menší konstrukční výška, bezespárovost při realizaci, možnost čerpat do vyšších pater, úspora celkových nákladů, minimální smrštitelnost a rychlost realizace.

Chcete-li se v případě samonivelačních betonových podlah obrátit na zkušené odborníky, navštivte internetový projekt beton-podlahy.eu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup