Dřevěné hračky – evergreen dětských pokojíčků

Přírodní materiály zažívají v dnešní době velký návrat. Snad už konečně alespoň částečně nahradí plasty. Zvlášť by to mělo platit pro herní prostor našich ratolestí. Syrové kvalitní dřevo ošetřené nezávadnými ekologickými barvami tak rozšířené plasty skutečně předčí vaše očekávání. Jedná se o tradiční materiál, velice příjemný na dotek a zároveň odolný vůči všetečným ručičkám vašich ratolestí.

Sortiment dřevěných hraček

Díky zvýšenému zájmu o dřevěné hračky se dá vybrat právě ta, kterou si představujete pro své dítě. Mezi nejoblíbenější se řadí kostky, stavebnice, puzzle. Všem dětem bez rozdílu se budou líbit skládanky zvířátek, farmy, nebo lidského těla. Zajímavé jsou také dřevěné vozíky nebo malé domečky obsahující spousty předmětů mnoha barev. Pro hudebně založené děti se dá sehnat přírodní xylofon, píšťalky a dokonce celé hudební sety.

Dřevěné hračky pro kluky

Opravdu nezbytnou hračkou vašeho syna bude určitě vláčková dráha. Pro malé montéry se skvěle hodí nákladní autíčko obsahující sadu rozličného nářadí.Podle věku a šikovnosti malého stavitele můžete vybrat dřevěnou stavebnici, kde lze s pomocí kladívka a kleští sestavovat auta a další předměty.

Dřevěné hračky pro holčičky

postelKromě vesele vybarvených puzzle, se může vaše princezna na vrstveném puzzle učit anatomii lidského těla od kostry až po jednotlivé kousky oblečení. Šikovné prstíky získá při kreativním navlékání dřevěných korálků mnoha tvarů a barev. Malé pečovatelce se jistě zalíbí dřevěný kočárek. K hraní s panenkami se skvěle hodí různé skříňky, postýlky stolečky a židle nebo nábytek na zahradu a vybavení do kuchyně. V dřevěném provedení seženete dokonce kompletní domeček pro panenky nebo třeba kadeřnický kufřík.

Hračky ze dřeva se dnes nabízí ve velice širokém sortimentu, takže si vybere skutečně každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup