Gastro vybaveni

Špičková kvalita gastro zařízení

Gastronomická zařízení musejí být v souladu s nejvyššími hygienickými nároky, které jsou na tato pracoviště kladeny. Kromě toho je důležitá i praktická stránka.

Špičková kvalita gastro zařízení za přijatelné ceny

Dnešní doba klade v mnoha směrech vysoké nároky nejen na nás samotné, ale také především na pracovní prostředí, ve kterém se pracuje s potravinami. Gastronomická zařízení vyžadují prvotřídní kvalitu vybavení, které následně zajistí i prvotřídní kvalitu vyráběných kulinářských specialit.

  • Nemusí se ale jednat přímo o specializované výrobny lahůdek nebo netradičních druhů potravin.
  • Vysoké nároky jsou kladeny i na běžné provozy nebo vývařovny.

Řešením je nerezový gastro nábytek. Vybavení z nerezové potravinářské oceli už je běžnou součástí restaurací, kaváren, cukráren, pekařství, barů i jídelen. O kvalitě tohoto vybavení svědčí také fakt, že je možné jeho využití i do specializovaných provozoven, ve kterých jsou nároky skutečně vysoké.

  • Jedná se například o laboratoře, nemocnice, výrobní dílny, showroomy nebo pohřební služby.

Kvalitní nemusí znamenat finančně zatěžující

Vysoká kvalita nemusí být ale vyvážena vysokou cenou. Jestliže jako partnera pro vybavení své provozovny zvolíte kvalitního a poctivého českého výrobce, budete mít jistotu špičkové kvality i nízké ceny. Důležitou součástí každé provozovny jsou nerezové pracovní desky.

  • Ty mohou být v celonerezovém provedení, v kombinaci s dřevotřískou nebo dřevěné.
  • Luxusně vypadají také pracovní desky žulové, nierolenové.
  • Pracovní desky mohou také disponovat dřezy.

Jestliže si zákazník nevybere z klasické nabídky, je možné využít návrhy atypických pracovních desek, které budou vyrobeny přesně podle jeho návrhu a přání. Nejen nerezové pracovní desky, ale i celý nerezový pracovní stůl je vyroben plně v souladu se všemi nároky, které se na potravinářské provozovny kladou.

  • Praktickým doplňkem těchto stolů mohou být roštové police, stoly se zásuvkami či s křídlovými dvířky nebo s výklopnými koši.
  • Dobrým řešením pro některé provozy jsou i pracovní stoly se vsuny na GN a tácy.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup