Bowl Clip sada 12ks

Jak si vybrat vůni do interiéru

Vůně mají nezanedbatelný vliv na lidskou psychiku a dokáží velmi snadno podtrhnout útulnou atmosféru domova. Které typy vůní do interiéru můžeme využít?

Vonné svíčky

Klasickou volbou jsou vonné svíčky. Výběr samozřejmě záleží hlavně na našem subjektivním vkusu. My můžeme doporučit FrePro vůně. Mezi FrePro vůněmi si určitě vyberete „tu svou“. Přesto se vyplatí o svíčkách znát pár základních informací, abychom nebyli po nákupu zklamaní.

Tradičně se většina svíček vyrábí z parafínu, následuje včelí vosk nebo sojový vosk. Voskové svíčky představují ekologičtější alternativu. Důležité je také vědět, jak zabránit tomu, že nám svíčka vyhoří jen v části svého průměru a zbytek materiálu na kraji se nerozehřeje.

Knot bychom měli udržovat ve správné délce maximálně 10 mm. Ustřihněte jej na správnou délku už před prvním zapálením. Pokud by se na konci knotu v průběhu hoření objevila černá „bambule“ je potřeba svíčku zhasnout, knot zkrátit a opět zapálit. Svíčku nikdy nezhasínejte sfouknutím, vyprodukuje tak mnoho kouře.

Osvěžovače vzduchu

Dalším typem vůní do interiéru jsou osvěžovače. Osvěžovače vzduchu mají za úkol osvěžit vzduch v místnosti, jsou schopny jej nejen provonět, ale také odstranit nežádoucí pachy, například po vaření nebo ty, které jsou způsobeny přítomností domácích mazlíčků.

Tradiční vůně do interiéru ve spreji, které mnoho z nás zná a používá hlavně na WC, ve stále větším počtu bytů doplňují i automatické dávkovače vůní. S nimi si vyberete nejen vůni, ale i frekvenci jejího rozprašování dle vlastní potřeby. Navíc plní i funkci stylového doplňku do bytu, který si můžete vystavit například v obývacím pokoji.

Dokáží intenzivně provonět místnost a na rozdíl od svíček se je samozřejmě nemusíte bát nechat fungovat i bez dohledu. Nebezpečí nehrozí ani tehdy, když je omylem svrhnete nebo se v jejich blízkosti pohybují zvířata či malé děti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup