Matrace 140x200 Teenmedia

Chcete si pořídit novou matraci? Vybírejte kvalitu, ne nízkou cenu

Doby, kdy jste museli lehávat na starých a proleželých matracích, jsou naštěstí dávno pryč. Dnes se na trhu nachází kvalitní produkty, které jsou vyvíjeny směrem co největšího komfortu. Každý člověk na světě totiž v posteli tráví spoustu času, tudíž by se v ní měl cítit co nejlépe. Pokud vás bude matrace tlačit, pak budete mít nejen špatnou náladu, ale negativně se to projeví i na vašem zdraví.

Kam se hodí matrace 140×200 cm?

Matrace 140×200 cm se díky svým rozměrům perfektně hodí na jednolůžkové postele, kde se pohodlně vyspí jeden člověk. Tyto matrace bývají vyrobeny z kvalitních polyuretanových tepelně modifikovaných pěn o různé tuhosti. Díky tomu si snadno můžete vybrat tvrdší nebo měkčí stranu v závislosti na vašem zdravotním stavu nebo náladě.

Jak vybrat matraci 160×200 cm?

Matrace 160×200 cm byste měli vybírat jednak podle rozměrů vaší postele a jednak podle vašich požadavků na tvrdost pěny. Většina dnes vyráběných matrací je zhotovena z materiálu, který umožňuje vytvoření až dvou různých tvrdostí. V praxi to znamená, že je jedna strana tvrdší než druhá. Obě strany se však postarají o správnou oporu těla ve spánku, díky čemuž omezíte bolesti zad a krční páteře.

Kolik stojí matrace 180×200 cm?

Matrace 180×200 cm patří k největším prodávaným rozměrům. Hodí se zejména do manželských postelí, ve kterých se pohodlně vyspí dva lidé. Jejich cena ovšem není nijak likvidační, neboť se dají pořídit za cenu lehce přesahující 5000 korun. Díky sedmizónovému profilu matrace je zajištěn nejen komfort, ale také pružnost. Výška jádra je přibližně 14 centimetrů, což by vám mělo bohatě stačit ke zdravému a kvalitnímu spánku.

Pořízení nové matrace rozhodně nepodceňujte. Budete na ní totiž trávit relativně velké množství času. Nesprávný výběr by se také mohl odrazit na vašem psychickém i fyzickém zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup