Tři tipy na originální dárky

Hledáte inspiraci na originální dárek? A přemýšlíte nad dárkem v podobě alkoholu? Pak pro vás máme tři tipy, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného. Dárkem v podobě prémiového alkoholu rozhodně nic nezkazíte. Mezi těmito tipy navíc vyberete originální dárek téměř pro každého, ať už jde o vaše příbuzné, přátelé či kolegy v práci.

Dárková balení kvalitního alkoholu

Prvním tipem, kterým potěšíte především milovníky kvality a luxusu, jsou dárková balení alkoholu věhlasných značek. Obdarovaný ocení kromě kvality také originální dárkové balení, jejichž atraktivní a zajímavý vzhled upoutá člověka na první pohled. Příkladem může být například prémiový gin ze Španělska v exkluzivním balení v podobě lucerny, Bondpland rum Rouge v dárkovém balení se 2 zdobnými skleničkami nebo golfová hůl s kvalitní whisky uvnitř, jako opravdová rarita pro milovníky golfu.

Tematické balíčky vín

Druhým tipem, kterým uděláte radost především milovníkům dobrého vína, jsou tematické balíčky kvalitních vín za výhodné ceny. Ať už jde o červená, bílá nebo růžová vína. Příkladem může být balíček 6 lahví kvalitního červeného vína Cabernet z Argentiny nebo výběr bílých vín oblíbených ryzlinků. Případně si můžete balíček vytvořit podle svého uvážení z nejkvalitnějších vín ze světových vinařských oblastí, jako je Francie, Španělsko, Itálie, Chile, Kanada a další desítka destinací.

Vstupenka na degustaci

Posledním tipem je pak vstupenka na degustaci kvalitních vín a champagne, kterou ocení především milovníci zážitků. Galadegustaci pořádá společnost Premier Wines & Spirits již třetím rokem, tentokrát ve dnech 29.–30. 1. 2019 v Kaiserštejnském paláci. Degustace se tak může stát nezapomenutelným zážitkem, na který obdarovaný bude dlouho vzpomínat.

Nejen tyto dárky, ale mnoho dalších tipů na originální dárky najdete na e-shopu 1er.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup