Většina lidí si hlídá ceny, za které nakupuje každodenní věci, a přesto ta samá většina zapomíná, že by se dalo ušetřit na cenách za energie

Ať již jde o elektřinu, plyn nebo uhlí, lidé často platí částky, na které jsou zvyklí, a ani je nenapadne, že přeplácejí nemalé peníze dodavateli, který se jen snaží vydělat. Získáním lepších nabídek lze přitom ušetřit až 30% na poplatcích za energie! Dostat se k těmto nabídkám je často nemožné a dodavatelé je sami nabídkou často až ve chvíli, kdy zákazníkovi končí smlouva. A proto je tady Energetická kancelář, která zajistí získání těchto podpultových nabídek prostřednictvím soutěže dodavatelů, kteří se v rámci soutěže utkají se svými nejlepšími nabídkami, a Vy si z nich pak vyberete tu nejvýhodnější pro Vás!

Energetická kancelář zařídí veškeré byrokratické papírování a se vším Vám pomůže. Navíc jsou její služby plně zdarma, jelikož je placena Vámi vybraným novým dodavatelem. Pokud máte zájem šetřit a připojit se ke 150 000 našich spokojených zákazníků, zavolejte nebo napište na emailovou adresu info@ek.cz a začněte ihned šetřit své peníze!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup