apartman stara skola

Sháníte ubytování v Krkonoších? Přinášíme vám inspiraci

Jestliže hledáte pohodové ubytování v Krkonoších s možností relaxace, odpočinku a různých aktivit, zkuste se zaměřit na Apartmán Stará Škola v Krkonoších. Ať je léto nebo zima, pod jednou střechou najdete vše, co hledáte.

Ubytování Krkonoše Stará Škola

V apartmánu Stará Škola Krkonoších naleznete veškerý komfort pro relaxaci a maximální spokojenost. Můžete si užít dokonce i wellness pobyty se saunou a prohřát si tělo po výšlapu nebo zdolávání sjezdovky. K dispozici máte společenskou místnost, úschovnu kol a lyží i parkoviště, kam bezproblémově přijedete po příjezdové cestě. Díky své vybavenosti a poloze je místo vhodné pro rodinnou dovolenou i různé firemní akce.

Vyrazte do přírody

Moderně zařízený apartmán Stará Škola nabízí nadstandardní ubytování v srdci Krkonoš a nachází se jen 200 m od turistických tras a běžeckých cest. Blízko je příjemná hospůdka a zábavu si užijete v otevřeném baru přímo v apartmánu. Na výběr máte více druhů pokojů. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou i televizí. Apartmánu exklusiv má krásné zázemí, masážní sprchu a saunu nebo krb a 2 koupelny s vanou i unikátní výhled z balkónu.

Na co se těšit v apartmánech Stará Škola Krkonoše

  • Komfortní prostředí, nádherný výhled, klid a odpočinek
  • Vlastní parkoviště přímo u apartmánu
  • Zabezpečená kolárna či lyžárna
  • Wellness – 2 sauny, masážní vana, venkovní ochlazovací bazén, Kneippův chodník, relaxační zóna, posilovna a menší tělocvična
  • Společenská místnost s barem s posezením až pro 20 lidí a stolním fotbálkem
  • Na každém apartmánu vlastní sociální zařízení, kuchyňka, elektronika a další
  • V apartmánu exklusiv sauna, masážní sprcha nebo krb a 2 koupelny s vanou
  • Rozlehlá louka na míčové hry, dětský koutek a velké ohniště s posezením

Ubytování spojující Krkonoše i Jizerské hory

Pokud hledáte apartmány Jizerské hory či Krkonoše, Apartmán Stará škola leží na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v klidné horské vesničce Horní Tříč. Strategická poloha dává jedinečnou možnost užít si krásy obou oblastí. Apartmán Stará škola leží blízko obce Vysoké na Jizerou a Jablonce nad Jizerou. V létě vyrazíte ven pěšky či na kole po vyznačených turistických cestách. V zimě jsou v bezprostřední blízkosti lyžařské areály ve Vysoké nad Jizerou, Jablonci nad Jizerou a Pasekách nad Jizerou. Ski areál je i v Rokytnici nad Jizerou, Harrachově a Špindlerově Mlýně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup