youngandcreative.cz malesickyhaj cz uvodni

Malešice jsou pro mladé rodiny skvělým místem pro život

Útulné zázemí, místo, kam se budeme všichni rádi vracet. Vybudovat si domov, v němž se cítíme opravdu dobře, přitom nemusí být nijak náročné. Řiďte se srdcem a zvolte Prahu, místo, kde je nuda prakticky zakázána! Některé lokality si opravdu zamilujete, nejen proto, že je v nich spoustu zeleně, a přitom se dá říci, že nároky na občanskou vybavenost jsou splněny takříkajíc beze ztráty kytičky. Usadit se a založit rodinu. Proč ne právě v Malešicích, místě, kde si užijete procházky parkem a lesem, ale i blízkost supermarketu?

Několik dětských hřišť v blízkém okolí

Prodej bytů Praha 10 míří ke svému cíli, zbývá už jen několik málo posledních možností. Vyberete si některou z nich? Pokud plánujete velkou rodinu, neuděláte chybu. Už jen proto, že je v okolí tohoto bydlení více dětských hřišť, takže žádné nudné letní dopoledne nehrozí.

Když se řekne Malešice, mnoha místním se vybaví nejen dlouhá historie, ale také zázemí, které výborně ladí mladým lidem. Les je doslova za rohem, pokud se rádi procházíte v zeleném prostředí a čerpáte z něj novou energii pro práci i život, nabízí se tato možnost i v Praze. Nikdo přece netvrdí, že jde jen o jedno velké betonové sídliště, právě naopak. V duchu západoevropských standardů je v naší metropoli stále zeleněji! Kromě dětských hřišť v okolí nechybí ani hřiště pro psy.

Moderní design a sázka na pohodlí

V centru Prahy můžete být už za chvíli, byty v Malešicích mají výhodnou polohu, která vyhovuje i těm, kdo neustále někam cestují. Pokud ale budete chtít do lékárny, útulné restaurace nebo například supermarketu, nemusíte se vydávat do jiné z pražských čtvrtí. Vše najdete doslova jen pár kroků od bytu. Zbývá jen několik málo možností, nabídka volných bytů se tenčí, je tedy nejvyšší čas vybrat si své nové bydlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup