Héliové balónky a balónkové dekorace

Využití balónků je velice pestré. K dostání jsou v různých tvarech, barvách, velikostech. Mohou se seskupovat do různých tvarů, a tvořit krásné dekorace, jako jsou girlandy, sloupy, brány. Balónkové dekorace mohou mít tvar květin, zvířátek, čísel, pískem nebo třeba srdce. Pro každou příležitost se může hodit něco jiného. Využití je nejen na dětské akce, ale rovněž i na mnoho akcí pro dospělé. Jmenujme například konference, firemní večírky, svatby nebo třeba plesy. Na maturitních plesech balonky téměř nikdy nechybí. Potisk balónků je vhodným doplnění. Tisknout na balonky lze nápisy, obrázky, slogany. Využití potisknutých balonků je rovněž reklamní. Rozdávání balónků s potiskem na ulicích je velice oblíbeným jevem u volebních kampaní či na akcích měst. Propagace touto formou je velice účelná. Stačí natisknout logo, zajistit někoho kdo bude balonky rozdávat a nafukovat, a máte velice působivou propagaci.

Překvapení i dekorace na party

Můžete překvapit své blízké, tím, že jim necháte doručit balonky na oslavu, svatbu či pro firemní účely. Vymyslete originální dekorace z nafukovacích balónků pro oslavu vašeho dítěte, a úspěch bude zaručen. Stolní dekorace na party je rovněž velice působivá. Je velice elegantní a ozvláštní celkovou atmosféru akce pro děti i dospělé. Síť s padajícími balónky se může stát efektním půlnočním překvapením. Dalším místem, kde lze takovou výzdobu použít, jsou třeba nákupní centra a obchodní galerie. Slavnostní a hravý vzhled prostor potěší oko návštěvníků. Využití je také při výročích, otevření nových prostor, v době Vánoc či Valentýna.

Fóliové balónky

Stejně jako balónky heliové jsou oblíbené i foliové balónky. Vyrábějí se ve tvaru různých zvířátek, věcí či postaviček. TJDEKOR má takovýchto balónků velký výběr. U dětí jsou obzvláště populární. Hodí se jednak zvlášť, a jednak jako tematické dekorace. Například témata Hello Kitty, piráti, zvířátka, princezny a podobné mohou na dětských oslavách velmi uspět. Nechte si vytvořit dekorace na míru, například taková plesová dekorace vytvořená profesionály velice pozvedne úroveň plesu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup