Hotel, který má svou historii a každý jeho pokoj skrývá tajemství

Skaritz Hotel – Rezidence poskytuje nezapomenutelný pobyt pro všechny turisty ve městě, pro ty, kteří přišli v Bratislavě trávit dovolenou, nebo přišli za obchodem.

Víte proč SKARITZ Hotel & Residence?

SKARITZ Hotel & Residence se nachází na pěší zóně Starého Města, k tomu na známé promenádě Michalské ulici. Poloha hotelu byla pečlivě vybrána pro blahobyt hostů. Nachází se pouze 2 minuty pěšky od zastávek tramvají a autobusů, nebo hlídaného podzemního parkoviště. Náš limousine servis je pro naše hosty k dispozici kdykoliv a přiveze je až přímo k vstupním dveřím hotelu.

Pokud se chystáte také ubytovat v Brně. Neváhejte navštívit hotel Royal Ricc: www.royalricc.cz/ubytovani-brno

Pokoje

První dvě patra upoutají atmosférou starých stěn a vysokých stropů a přenesou klienty několik století dozadu. Třetí patro je v moderním „fresh“ dekoru. Všechny pokoje mají nejmodernější vybavení pro maximalizaci pohodlí.

Apartmány vhodné pro dlouhodobé pobyty

Záleží nám i na těch, kteří potřebují zůstat v Bratislavě déle než týden, či dva. Tehdy už standardní hotelový pokoj nestačí, a proto nabízíme 10 krásných kompletně vybavených apartmánů, které uspokojí nároky i těch nejnáročnějších. 5 z nich je vybaveno i kuchyňkou. Apartmány jsou připraveny nabídnout ten nejlepší komfort i pro dlouhodobé pobyty.

Srdečný personál

Největším plusem hotelu je mladý, dynamický a sehraný tým zaměstnanců, který pohotově reaguje na připomínky a přání klientů. Úsměv, nabídnuta ráda, ochota udělat pro klienta něco navíc je jedním z charakteristických vlastností kolektivu SKARITZ Hotel & Residence. Největší odměnou pro nás jsou pozitivní hodnocení na internetových stránkách a hosté příchozí zpět i se svými známými.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup