Když kvalitní svetr, tak od značky Dale

Norsko je přenádherná země, ovšem v zimě to není kdovíjaká hitparáda. Právě z těchto důvodů je právě Norsko svetrovou „velmocí“. Jejich tradiční norské svetry jsou známé po celém světě a mnozí si výlet do hor bez nich nedokáží představit. Speciální kategorií je tradiční oblečení Dále of Norway, které se mohou pochlubit nejen vlastními originálními norskými vzory, ale i ekologickým přístupem k výrobě a 100% přírodními výrobky, které nabízí svým zákazníkům. Dale totiž není jen tak obyčejná firma na výrobu oblečení, ale firma se skutečným příběhem. Ostatně více se o ní a jejich výrobcích můžete dočíst na domovské stránce, kterou najdete na adrese dale.cz.

Dale of Norway

Norská značka Dále, to je dlouholetá tradice, kvalitní a ekologické oblečení, které je vyrobeno z 100% přírodní vlny. Navíc je celá výroba norské značky Dále poháněna silou vody, konkrétně z vodopádů v údolí Dále. Firma Dale se tak snaží využít na maximu udržitelnou energii. Rozhodně se tedy jedná o ukázkový příklad budoucnosti ve výrobě. Kromě toho se při výrobě používají výhradně výrobky, které jsou opatřeny certifikací Öko-Tex 100. Navíc se můžete těšit na norský design, který jen tak z módy rozhodně nevypadne.

Styl, který neomrzí

Tradiční oblečení Dale of Norway je klasika, která jen tak neomrzí a hlavně, nikdy nevyjde z módy. Například dámské outdoor oblečení Dale of Norway jsou vysoce atraktivní a technické svetry, které využijete jak na pěší turistiku, tak i pro lov, rybolov, či pro každodenní běžné nošení. I když svetry od značky Dale nepatří zrovna k nejlevnějším, rozhodně se tato investice do kvality vyplatí. Součástí těchto svetrů jsou například prvky z lososí a losí kůže, nebo například i knoflíky z jeleních pahorů. Navíc je velká většina svetrů této značky vyrobena ze speciální voduodpuzující vlny, s větruodolnou podšívkou. Ani to pořád není vše. Svetry jsou vysoce odolné proti nejrůznějším skvrnám a nečistotám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup