Při výběru pánské košile berte v úvahu, jaké doplňky si k ní dále oblečete

Existuje celá řada profesí, při nichž nemusí muži chodit do zaměstnání v obleku. Ale přesto je dána určitá míra elegance, pod kterou by při svém oblékání neměli klesnout. Tu bezesporu splní, pokud budou do zaměstnání nosit košili. Mohou ji doplnit sportovním sakem nebo kravatou a i v džínách budou tím pádem vypadat skvěle. Pokud bude muž nosit košili samostatně, má velkou volnost v tom, jaké zvolí barvy nebo barevné kombinace. Přeci jen by ale neměli do zaměstnání nosit košile s obrázky nebo příliš výraznými barvami či vzory. V tomto případě platí, že v jednoduchosti je síla, a proto by měli vybírat spíše neutrální kombinace, ovšem tím není řečeno, že by měly být nudné. Nápaditost je výborná vlastnost, jen by se to s ní nemělo přehánět.

Muž se bude cítit dobře pouze v košili z kvalitního materiálu

Jestliže se muži rozhodnou, že budou nosit do zaměstnání pánské košile bez jakýchkoli dalších doplňků, mohou vybírat mezi košilemi jednobarevnými, s jemným vzorem, jakým může být proužek či káro, nebo se vzorem výraznějším. U kára s velkými kostkami by měli barvy vybírat tak, aby košile nakonec nevypadala jako horní díl pyžama. V případě, že budou chtít košili doplnit kravatou, která jí dodá svátečnější ráz, bylo by dobré vybírat košile s jemným vzorkem, aby na něm kravata náležitě vynikla. V letních měsících mohou muži nosit košili s krátkým rukávem, přes kterou v chladných ránech mohou obléct svetr. Pokud košili doplní kravatou, měl by mít výstřih ve tvaru písmene V, aby byla kravata vidět, jinak na tvaru výstřihu příliš nezáleží.

Do obleku je povinnost obléct si pánskou košili s dlouhým rukávem, protože dle etikety oblékání musí z rukávu saka vyčnívat alespoň 1 až 2 cm manžety košile. Proto musí muži pečlivě vybírat mezi pánskými košilemi společenskými tak, aby měli rukáv správně dlouhý. Také volba materiálu je důležitá, protože se v košili musí muži cítit dobře. Výborná je kombinace bavlny a polyesteru, kdy bavlna je příjemná na dotek a příměs polyesteru zase docílí toho, že se košile tolik nemačká. Pouze košile vyrobené z kvalitních materiálů vydrží i při častém praní dlouho pěkné, a tak se muži budou moci dlouho těšit z originálně navržených střihů a netradičních barevných kombinací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup