Nenechte se na cestách ničím překvapit. Pojistěte se!

Cestování je pro mnohé denním chlebem, takže si už ani nedovedou představit, že na ně může číhat potenciální nebezpečí. Pak je tu druhá skupina lidí, která bere cestování jako jedinečný zážitek, takže si vše předem pečlivě připraví. Sbalí si oblečení, kartáček, doklady, naplánují cestu. Jenže pak s hrůzou zjistí, že si zapomněli uzavřít pojištění…

Pohodlně během několika minut

Je jedno, kam patříte vy. Na krytí nikdy nesmíte zapomenout! Dnes se už nikdo děsit nemusí. Pojištění na cesty do zahraničí je možné uzavřít z pohodlí domova. Uděláte to pěkně bez starostí – online, a to i o víkendu. Nebo na poslední chvíli s platností od dalšího dne.

Chcete si užít adrenalinové sporty? Žádný problém!

Než podepíšete smlouvu, je vhodné si prohlédnout veškeré smluvní podmínky, abyste pak nebyli nemile překvapeni. Výhodou však je, že nemusíte zas tak dopodrobna studovat postup při případném problému. Jak to? Protože například pojišťovna ERGO nabízí nonstop asistenční službu na čísle +420 221 860 626, kde vám proškolený personál pomůže s řešením vzniklé situace.

Nabídka cestovního pojištění je příznivá i pro sportovce. U ERGA máte pojištění běžných zimních, letních a rekreačních sportů bez přirážky, což u ostatních pojišťoven nebývá zvykem. Nehledě na to, že je možné se připojistit i na adrenalinové a extrémní sporty za skvělých podmínek.

Pojištění odpovědnosti za jednu cenu pro celou rodinu!

Možností připojištění je však více. Pokud můžeme mít jeden drobný tip, rozhodně bychom doporučili připojištění občanské odpovědnosti, které je možné sjednat až do výše 10 milionů. Vzhledem k tomu, že pojištění občanské odpovědnosti platí po celém světě, využijete ho po celý rok. Během normálních činností i v práci. A upřímně, kdo někdy neudělal nějakou chybičku z nepozornosti? S pojištěním odpovědnosti můžete být v klidu. Skvělou zprávou je, že se nevztahuje pouze na jednu osobu, ale na celou rodinu. A pokud máte doma pejska, který občas něco vyvede, můžete připojistit i jeho. Více se o principech jeho fungování dozvíte zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup