Ochrana při práci na prvním místě

,,Pracovníochrana.cz“ je internetový obchod, zabývající se prodejem kvalitních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou například pracovní rukavice, pracovní oděvy, pracovní obuv a jiné pracovních pomůcky, zajišťující bezpečí při práci. Jestliže se ptáte, které pracovní oděvy mají u nás největší zastoupení, jsou to jednoznačně montérky. Ty jsou upraveny tak, aby byly kyselinovzdorné, mají antistatickou úpravu, nebo trvalou nehořlavou úpravu. Velmi užitečné a nejvíce vyhledávané jsou montérky reflexní, v nichž vás nikdo nepřehlídne. Dále v naší nabídce najdete nepromokavé pracovní oblečení, termoprádlo a spoustu dalšího.

Pracovně, vkusně a pohodlně

Jestliže si myslíte, že v pracovních oděvech nemůžete vypadat elegantně a vkusně, jste na omylu. Takové kuchařské rondony, bílé a zdravotnické oděvy a prvotřídní montérkové kolekce dokáží oslovit hned na první pohled. Pořiďte si u nás kvalitní termoprádlo a už nebudete mít nikdy problém s nadměrným pocením. Toto termoprádlo je upraveno speciálně tak, aby nezadržovalo pot a odvedlo jej co nejrychleji z těla. Naopak v zimních měsících výrazně zadržuje teplo. Ochrana při práci je velice důležitá. Nejen pracovní oděvy, pracovní obuv a pracovní rukavice vás ochrání při jakékoliv činnosti. Neváhejte ani chvíli a objednejte si pracovní ochranné pomůcky právě u nás!

Nechť je práce koníčkem!

Aby se pro vás vaše práce stala koníčkem, měli byste mít nejen patřičný elán, chuť zkoušet nové věci, ale i kvalitní pracovní oděvy a pracovní obuv,jež jsou prodyšné, vkusné a pohodlné a zároveň vám zajistí prvotřídní bezpečí. Hledáte li pracovní rukavice, jste rovněž na správném místě. Nabízíme pracovní rukavice celokožené, kombinované, povrstvené, textilní, jednorázové, chemické, tepelně odolné, svářecí, nebo máčené. Pracovní obuv od nás vám udělá službu nejen v zimě v podobě zimní pracovní obuvi, ale i v létě. Pracovní kotníková obuv, pracovní polobotky, pracovní sandále, outdoor obuv a jiná pracovní obuv zajistí, že se budete cítit naprosto skvěle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup