youngandcreative.cz auto poly cz nahledovy

Nová škodovka cílí také na ty, kteří prahnou po designu!

Ačkoliv vozidla mladoboleslavské automobilky jsou zpravidla určeny spíše pro konzervativnější klienty, vše se změnilo s novým modelem Scala. Tato nová škodovka totiž hraje také na emoce, což nebývalo u značky s okřídleným šípem ve znaku zvykem. Kromě toho, že s novým vozem dostanete také jedinečný design, škodovka nezapomněla ani na praktickou stránku a vlastnosti vozu.

Bohatý základ a bezpečnost

V určitém směru se dá říci, že škodovce se podařilo skloubit praktičnost a stylový design v jeden finální produkt. Nová Škoda Scala navíc zaujme také bohatou základní výbavou. Jedná se o výbavu AMBITION, kde můžete počítat s LED osvětlením pro přední i zadní světla, včetně mlhovek. Samozřejmostí jsou v základu také elektricky stavitelná zrcátka, která jsou zároveň vyhřívaná.

youngandcreative.cz auto poly cz 01

Dále je zde klimatizace, a dokonce rovněž tempomat. Tento základní model sjíždí z výrobní linky na 16“ ocelový discích. Nová škodovka vás přitom zkusí oslovit také bohatými bezpečnostními prvky, na kterých si inženýři dali obzvlášť záležet. Jedná se zejména o systémy:

  • Hlídání jízdního pruhu
  • Detekce chodců

Základní výbava disponuje dostatečně výkonným pohonným agregátem, kterým je v tomto případě motor 1,0 TSI 85 kW. Každý vůz ale není důležité pouze rozjet, ale samozřejmě také zastavit. Zde se opět dostáváme k prvkům souvisejícím s bezpečností. Základně vybavený model totiž má účinné kotoučové brzdy i na zadních kolech, které celkové bezpečnosti vozu značně přispívají. Skutečnost, že Scala není jen další model v řadě, potvrzuje také fakt, že vůz vyjíždí na zcela nové platformě.

youngandcreative.cz auto poly cz 02

A co cena?

Pokud by vás zajímalo, kolik za novou škodovku zaplatíte, pak to bude velmi pěkných 394 900 Kč za základní výbavu. Přičemž ceník Škody Scala vám samozřejmě umožní vyřádit se v konfigurátoru podle možností vaší peněženky. Základní AMBITION toho nabízí ale již opravdu mnoho a za rozumné peníze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup