youngandcreative.cz azznacky cz nahledovy

Parkovací zábrany jsou vhodným doplňkem před váš obchod nebo provozovnu

Ne vždycky zastaví čeští řidiči tam, kde by měli. Parkuje se na nevhodných místech, což někdy způsobuje značné komplikace. Proč si ale nepohlídat, aby všichni parkovali tam, kde mají? Například i pomocí parkovacích zábran, která se hodí pro účely restaurací, obchodů nebo pro vyhrazení vlastního parkovacího místa, na kterém nemá jiné auto co dělat. Je to jednoduché a účinné, díky tomu, že parkovací zábrany váží řádově jen několik kilogramů, bude přenášení z místa na místo opravdu hračkou. A mimochodem, výhod by se našlo ještě více…

Reflexní červená fólie pro ještě lepší viditelnost

Déšť, mlha nebo pozdní večer, ve všech třech případech je viditelnost na vozovce výrazně snížená bez ohledu na cokoliv dalšího. Parkovací zábrany typu „sloupek“ a „motýlek“ mají červenou reflexní fólii a tím pádem na sebe dokáží upozornit, i kdyby padal sníh nebo silně pršelo.

youngandcreative.cz azznacky cz 01

A samotné ukotvení je tak jednoduché, že ho zvládne i teenager. Nakonec, váha těchto parkovacích zábran je 6, respektive 7 kilogramů. Ochrana tzv. vyhrazeného parkoviště, vytyčené bezpečnostní zóny, jednoduchá instalace s několika šroubky a hmoždinkami. Povrchová úprava zinkem zamezí korozi, takže zábrany lze používat bez ohledu na teplotu nebo vzdušnou vlhkost.

Zpomalovací prahy u školek jsou zkrátka k nezaplacení

Zabránit některým řidičům, aby svévolně překračovali nejvyšší povolenou rychlost v místech, kde může dojít k ohrožení zdraví a života dětí. Takzvané zpomalovací retardéry jsou nutnou výbavou na sídlištích, frekventovaných přechodech pro chodce nebo třeba školy a školky. Doslova donutí řidiče zpomalit, a to například 10, 20 nebo 30 kilometrů v hodině. Dají se snadno instalovat i demontovat a nabídnou vynikající efektivitu nejen ve velkých městech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup