Oneplus 7 PRO 12GB 256GB blue

Jak vybrat ten nejlepší mobilní telefon

Potřebujete nový mobilní telefon, ale nevíte, který si máte vybrat? Není divu. Nabídka je dnes široká a možná se vám z toho už tak trošku motá hlava. Seznámíme vás se značkami mobilních telefonů, které byste rozhodně měli poznat.

Ulefone

Výrobce Ulefone byl založen v roce 2005, se specializací na výrobu kvalitních OEM smartphonů pro jiné značky jako Elephone nebo Philips. Pak si ale řekli dost a na trh se dostaly telefony jejich vlastní značky Ulefone. Jejich zaměření je na mimočínský trh a pro nás jako zámořské zákazníky je to velmi dobře. Jejich široká síť prodejců zaručuje velmi dobrou dostupnost jejich produktů i u nás. Ulefone tvoří telefony především pro mladé lidi, a tak tyhle smartphony jsou nadupané všemi potřebnými funkcemi a zaručují skvělou podporu internetu.

Oneplus

Oneplus je podznačkou čínské firmy Oppo. V Evropě jsou jejich smartphony známé hlavně díky kampani s názvem zabiják vlajkových lodí. Díky jejich neotřelému marketingovému přístupu se značce podařilo prorazit, ačkoliv je jejich hlavním prodejním kanálem pouze její vlastní e-shop. Značka přichází téměř každý rok s novým modelem, který bývá zpravidla mírně vylepšený než verze předešlá. Letos v květnu jsme se dočkali modelu Oneplus 7, který nejvíce zaujal svým velmi odolným displejem.

Xiaomi

Na konci roku 2017 dokázalo Xiaomi to, co se nepovedlo ani takovým velikánům jako je Samsung, Apple nebo Huawei. Značka zdvojnásobila svůj čtvrtletní prodej telefonů, zatímco všechny ostatní společnosti byly v mírném útlumu, tak Xiaomi prodalo o 14 milionů telefonů více než ve stejném období loňského roku. Část úspěchu společnosti Xiaomi je v rozšiřování na západní trh. Obzvlášť úspěšné byly modely Xiaomi Redmi 5A, Xiaomi Mi A1 nebo Xiaomi Mi Mix 2.

Vybrat ten nejlepší telefon chce čas, dejte si záležet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup