asvaganda

Chcete přežít menopauzu a přitom mít i krásné vlasy a pokožku? Zkuste ašvagandu

Menopauza je obdobím v životě ženy, kdy dochází k útlumu plodnosti a klesá hladina estrogenu. Tato životní fáze může být provázena řadou nepříjemných jevů, jako jsou návaly horka, výkyvy nálad a únava. Aby i vaše roky mezi 40. a 50. narozeninami byly obdobím, na které budete rádi vzpomínat, vsaďte na přírodní sílu. Projít menopauzou vám pomohou bylinky. S nimi se budete zase cítit jako za mlada a kolísání hladiny hormonů vás mine. A které bylinky jsou pro ženy v tomto období vhodné?

Ašvaganda je číslo jedna pro ženy

Mužům pociťujícím po 40. narozeninách úbytek životní síly, je doporučován kotvičník. Kotvičník působí pozitivně na hladinu hormonu testosteronu u mužů. Díky němu mají i pánové ve středním věku uspokojivý milostný život a neubývá jim životních sil. Bylinkou, která v této životní fázi pomáhá především ženám, je ašvaganda neboli Withanie snodárná. Ta při pravidelném užívání pomáhá udržovat mladistvou pokožku, protože stimuluje tvorbu kolagenu. Snižuje také hladinu kortizolu a zabraňuje tvorbě pupínků, zarudnutí a suchosti, a zároveň zlepšuje pevnost, tloušťku a celkové zdraví vlasů.

Díky ašvagandě budete krásnější uvnitř i venku

Při pravidelném užívání ašvagandy zaznamenáte pozitivní vliv na vaši pleť i vlasy. Ašvaganda totiž podporuje tvorbu bílkovin potřebných pro hydrataci pokožky. Vaše pleť tedy bude vypadat mladistvěji a nebude tolik trpět známkami stárnutí, jako jsou například vrásky. Kromě toho ašvaganda zamezí vypadávání vlasů způsobenému zvýšenou hladinou kortizolu. Ten se obvykle zvyšuje vlivem stresu. Ašvaganda dokáže účinně hladinu tohoto hormonu optimalizovat. Opravdu kvalitní ašvagandu koupíte ZDE.

Jak se v období menopauzy cítit ještě lépe?

Pokud hledáte další způsoby, jak podpořit svou pohodu v tomto období, zaměřte se také na vyváženou stravu, která zahrnuje ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky a zdravé tuky. Také byste měli dostatečně pít. A to především čistou vodu, případně bylinkové čaje. Omezte kávu a alkohol, ale i sladkosti. Dostatečně cvičte, ať se udržíte v pohodě a máte lepší náladu. Díky tomu se i v období menopauzy můžete cítit skvěle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup