dea barriers 31

Vjezdové brány a závory

Sháníte automatické závory, brány nebo stínění do oken? Vše na jednom místě pořídíte od prodejce s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi.

Automatické závory a brány, stínění oken

Obraťte se s důvěrou na prodejce, který se zabývá prodejem automatických závor a bran, vrat, plotů a také stíněním do oken. Spolehnout se můžete na kvalitní zboží a také záruční a pozáruční servis. Chceme pro vás jen to nejlepší, a proto na vás čekají komponenty a produkty vysoké kvality za rozumné ceny.

Automatické závory

Automatické závory jsou ideálním řešením na parkovištích u obchodních center, nemocnic, úřadů a podobně. Parkovací a vjezdové automatické závory vám zajistí kontrolu vjezdu i výjezdu vozidel do a z objektu. U některých z nich využijete také další rozšířené funkce, které vám v některých případech mohou přijít vhod. Automatické závory jsou skvělým řešením v kombinaci s parkovacími systémy.

Vjezdové brány jako chytré řešení k rodinným domům

Vjezdové brány si můžete pořídit v jedinečném poměru cena / kvalita. Za rozumnou cenu tak získáte velmi kvalitní produkty. Vyberte si bránu k vašemu rodinnému domu, která bude onou pověstnou třešničkou na dortu co do celkového designu. Ať už se ve finále rozhodnete pro posuvné nebo křídlové vjezdové brány, s výsledkem tohoto praktického řešení budete spokojeni. Zvolit si můžete hned z několika provedení a materiálů, čímž můžete bránu snadno sladit se vzhledem domu.

Stínění do oken

V bytech i rodinných domech oceníte praktický doplněk, kterým je interiérové stínění do oken. Zvolíte si žaluzie nebo spíše rolety? Z žaluzií můžete sáhnout po vertikálních nebo horizontálních. Žaluzie horizontální jsou nejpopulárnější variantou v oblasti stínící techniky. Skvěle eliminují vtíravé sluneční paprsky a jsou zároveň i atraktivním dekorativním prvkem. Vertikální žaluzie jsou elegantním řešením do domů nebo bytů, kterým dodávají luxusní vzhled a splňují i praktickou funkci stínění. Látkové rolety si můžete pořídit v různých variacích co do montáže. Postarají se o zabránění vniknutí slunečních paprsků i o dekoraci interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup