youngandcreative.cz czech server cz nahledovy

Potřebujete si zakoupit server? Poradíme vám, kam se vydat!

Žijeme v době informačních technologií, kde je naprosto všechno ovládané počítači nebo umělou inteligencí. Podstatnou součástí těchto systémů jsou i servery, bez kterých se rozhodně neobejdete ani ve své firmě. Zajišťují totiž dost velkou část fungování počítačových sítí. Někdy se ovšem může stát, že se server rozbije, a vy co nejrychleji musíte vyřešit náhradu.

Proč si server pořídit?

Server představuje vlastně speciální počítač, který poskytuje ostatním zařízením nějaké služby nebo počítačový program. Existuje hned několik modelů, v nichž jsou ukázány vztahy klienta a serveru, avšak do takové hloubky se jimi zabývat nebudeme. Jestliže provozujete internetové stránky nebo elektronický obchod, pak byste měli disponovat dostatečně výkonným dedikovaným serverem, abyste mohli svým zákazníkům poskytovat odpovídající služby.

Nemusíte si pořídit server nový

Nový server vás však bude stát nemalý finanční obnos, a proto se mnohdy víc vyplatí sáhnout po repasovaném serveru. Jde o prakticky nová zařízení, která prošla odbornýma rukama technika, jenž dokáže přesně odhalit jakékoliv vady. Většinou se jedná o starší a výkonnostně nevyhovující hardware z velkých nadnárodních korporací. Vám, jako menšímu podnikateli nebo živnostníkovi však budou bohatě stačit. Nemusíte se ničeho bát, neboť si server můžete v obchodě sami vyzkoušet.

youngandcreative.cz czech server cz 01

Od jaké společnosti server vybrat?

Jestliže už si budete vybírat servery, rozhodně sáhněte po renomované značce. Servery DELL patří k tomu nejlepšímu, co v této oblasti trhu můžete získat. Máte u nich jistotu kvalitního zpracování a prvotřídní technologie, neboť v době svého vzniku patřili ke špičce v oblasti serverů. Samozřejmě můžete sáhnout i po serverech HP nebo IBM, u žádného z těchto výrobců nemůžete udělat chybu. Díky kvalitní repasi společnosti s jedenáctiletou tradicí poběží tyto servery skoro jako nové.

Činnost serveru ve vaší firmě rozhodně nepodceňujte, a buďte připraveni na jejich výměnu. Jestliže se totiž rozbijí, padne celá počítačová infrastruktura, což rozhodně nechcete.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup