nebankovky.cz

Jak a kde získat kontakt na soukromníka půjčující své vlastní peníze

Peníze od soukromníka jsou dobrou volbou v případě, kdy vám nevyhovují nebankovní nabídky svými podmínkami. Nebo kdy vy nejste schopni vyhovět minimálním podmínkám, které si kladou. A může se tak jednat o perfektní řešení pro vaši situaci. Problémem ovšem může být, kde na takové soukromníky narazit a kde je najít. Připravili jsme pro vás několik možností (včetně odkazů) jak na to. Aby i vy jste si mohli projít jejich nabídky, porovnat si je s nebankovními poskytovateli a ostatními možnostmi. A v případě zájmu o ně i ihned požádat.

Kde najít nabídky a jak žádat

Ideální rozcestníkem, při hledání soukromníka půjčujícího své vlastní peníze, je portál nebankovky.cz na Rychlé nebankovní půjčky online. Zde se nachází několik kategorií (možností), jak získat půjčku.

Základní kategorií je velké srovnání půjček, ve kterém se nacházejí všechny české společnosti. A každý zájemce tak má možnost si je porovnat na jednom místě. Třídit si je dle výše požadované částky – jednoduše nastaví o kolik máte zájem. A v porovnání vám zůstanou jen ty společnosti, které takové peníze nabízejí. V tabulce rovněž vidíte, jaké konkrétní požadavky jsou kladeny na žadatele aby mohl být schválen. Nejen tak ihned zjistíte, které produkt vyhovuje vám, ale i u kterého můžete úspěšně projít schvalovacím procesem.

Druhou možností je využít tamní inzerce půjček zdarma. Soukromníci a soukromí poskytovatelé půjček zde vkládají své nabídky a nabízejí peníze. Uvádějí, jaké podmínky musíte splnit a jakou částku jsou vám ochotni půjčit. Pokud žádná z nabídek nevyhovuje tomu co hledáte, můžete si založit vlastní poptávku. Specifikovat výši, splátku, zajištění a doklady/potvrzení, které jste schopni doložit. A počkat, než se poskytovatel ozve vám.

Třetí možností jak zde získat peníze je Online poradna a diskuse o nebankovních půjčkách. Každý návštěvník zde může založit své vlastní téma a diskutovat s ostatními návštěvníky. Mezi ně patří lidé, kteří sami hledají peníze, lidé, kteří již sehnali peníze a mohou pomoci radou či poskytnutým kontaktem a rovněž i soukromníci. Každý návštěvník může zakládat nová téma, reagovat a to vše i bez registrace.

Jaké jsou momentálně probíhající akce

Skoro každý z nebankovních poskytovatelů má nějakou akci, kterou se snaží přitáhnout nové klienty. Vždy pouze záleží na tom, co preferujete. V určité situaci může být výhodnější si vzít půjčku, u které je předčasné splacení celého dluhu kompletně zdarma. V jiné situaci naopak pro vás bude výhodnější, pokud si můžete bezplatně odložit splátky. Vždy tedy vybírejte dle vlastní preference.

  • první zdarma bez úroku – aby si mohli noví klienti vyzkoušet jejich služby, nabízejí jim první půjčku bez úroku a bez poplatku, kolik si půjčíte, tolik vrátíte, ani korunu navíc
  • předčasné splacení zdarma – peníze můžete kdykoliv celé najednou vrátit a nemusíte platit úroky, které by vám byly účtovány při splácení dle splátkového kalendáře
  • odložení splátek – je možné si odložit buď začátek splácení (tj. začít půjčku splácet až za čtvrt roku) nebo si splátky kdykoliv pozastavit (v případě nečekané finanční těžkosti)
  • pojištění neschopnosti splácet – v rámci smlouvy o půjčce je vám nabídnuto pojištění zdarma, pokud nemůžete splácet (např. ztráta zaměstnání), toto pojištění o o to postará za vás
  • vrácení úroků – pokud klient pravidelně a včas splácí dle dohodnutého kalendáře

První bez úroku jsou obvyklé především u menších sum (tzv. do výplaty). Předčasné splacení, odložení splátek a vrácení úroků je obvykle u částek nad 100 tisíc korun a při splatnosti delší než 12 měsíců.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup