kulovy kohout

Víte, co si představit pod pojmem průmyslové armatury?

S pojmem průmyslové armatury se setkal bezpochyby každý. Jen málokdo si však dokáže představit nějaký konkrétní produkt spadající do této kategorie. Zjednodušeně řečeno jde o součást potrubí, která plní svoji stanovenou roli. Průmyslové armatury se starají například o otevření, zavření nebo jen částečné otevření potrubí pro odvádění konkrétní látky. Pokud chcete vědět, s jakými průmyslovými armaturami se můžete setkat, začtěte se do následujících řádků.

Kulové kohouty v různém provedení

Typickým představitelem průmyslové armatury je kulový kohout. S ním se setkal bezpochyby každý. Bývá nedílnou součástí různého typu potrubí. Kulové kohouty navíc nabývají odlišných podob, a to nejenom z pohledu výsledného rozměru, respektive průměru potrubí, pro něž jsou vhodné.

Kromě klasického kulového kohoutu můžete narazit také na ten nerezový. Výjimkou není ani kohout s kulovým převodem. Výjimkou není ani kohout kulový s elektrickým servopohonem a s pneupohonem. Ve své podstatě jde o velice důmyslná zařízení, při jejichž výběru byste měli klást důraz primárně na celkovou preciznost zpracování.

Ostatní průmyslové armatury

Kulovými kohouty však výčet průmyslových armatur rozhodně nekončí. Dostupné jsou i mnohé další produkty podobného ražení. Jmenovat lze například průmyslové klapky. I zpětná klapka zastává v celém systému potrubí velice důležitou roli. Dále to mohou být ventily, šoupátka, regulátory tlaku, odvaděče kondenzátu, ale také armatury pomocné a tlakoměrové. Výjimkou pochopitelně není ani pestré příslušenství.

Jestliže v této oblasti chcete zakoupit kvalitní výrobek splňující všechny příslušené normy a mající dlouhou životnost, obraťte se na specialisty. Jedním z nich je také Roman Juřík, který vám poskytne pestré produktové portfolio a pomůže s výběrem tohoto správného výrobku. Jděte v tomto směru na jistotu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup