pasovy dopravnik

Dopravníky slouží pro usnadnění práce

Přesouvání věcí z jednoho místa na druhé. To není zrovna nejjednodušší činnost a mnohdy může být i poměrně namáhavá. Právě kvůli tomu existují mnohé nástroje, které nám život ulehčují. Typickým příkladem jsou dopravníky. S nimi se můžete setkat na mnoha místech, ať už jde o potravinářský průmysl, sklady, haly nebo zemědělství.

Pásové dopravníky jsou hitem číslo jedna

Když se řekne dopravník, každého určitě napadne ten pásový. A není se čemu divit. Jeho využití je skutečně pestré. Příjemná je i variabilita takového zařízení. Takový dopravník může být hladký, strukturovaný nebo bude jeho pás vybaven hradítky. Možnosti výběru jsou také z pohledu celkové konstrukce. Vedle černých a nerezových existují i hliníkové varianty.

Je pravdou, že pásové dopravníky se pojí i s velice pestrým ovládáním. Mohou být vybaveny samospouštěčem, automatickým systémem a chybět jin nebude ani reverzní chod. Záleží na tom, k čemu pásové dopravníky budete využívat.

Šnekové dopravníky a mnohé další

U pásových dopravníků však skončit nemusíte. Existují i mnohé další, které se vám hodí kupříkladu na stavbě. Dokazuje to šnekový dopravník, jehož průměr může být od 80 do 320 milimetrů. Jak už prozrazuje jeho název, je vybaven šnekovnicí na hřídeli s uložením do tubusu. Populární jsou i dopravníky válečkové a modulární. Zapomínat bychom neměli ani na řetězové dopravníky.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem vhodného dopravníku, obraťte se na skutečné profesionály v oboru. Vsaďte na specialisty z DRAVE Technology s.r.o., kteří se pyšní bohatým produktovým portfoliem. To mimo jiné zahrnuje i dopravníky libovolných podob. Stačí si pouze vybrat, jakému z nich dáte přednost. Proto neváhejte a usnadněte si práci prostřednictvím vhodně zvoleného dopravníku, jehož podobu máte v podstatě ve svých rukách. Věřte, že vám usnadní práci v maximální možné míře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup