ubytovani rakousko

Lyžování v Schladming-Dachstein: 10 důvodů, proč si ho zamilujete

Lyžování je jednou z nejoblíbenějších zimních aktivit, které přinášejí radost a vzrušení jak začátečník, tak pokročilým lyžařům. A co by mohlo být lepšího než strávit dovolenou v malebném prostředí rakouských Alp? V následujícím článku se podíváme na 10 důvodů, proč si zamilujete lyžování v Schladming-Dachstein.

  1. Nádherná příroda

Schladming-Dachstein leží v srdci rakouských Alp a nabízí dechberoucí panoramata horských masivů, údolí a lesnatých svahů. Při sjezdu po sjezdovce se budete cítit jako ve filmu o Jamesi Bondovi – obklopeni krásou přírody.

  1. Rozmanité terény

Oblast Schladming-Dachstein nabízí širokou škálu terénů pro lyžaře všech úrovní. Najdete zde jak mírné svahy pro začínající lyžaře, tak strmé sjezdovky pro pokročilé adrenalinové nadšence.

  1. Sněhová jistota

Díky své vysoké nadmořské výšce a moderním technologiím na výrobu sněhu je oblast Schladming-Dachstein ideálním místem pro lyžování po celou zimu. Sněhová pokrývka je zde garantována, takže se nemusíte bát, že byste přišli o svůj oblíbený sport.

  1. Vynikající lyžařské školy

V Schladming-Dachstein najdete několik kvalitních lyžařských škol, které nabízejí kurz pro děti i dospělé. Profesionální instruktoři vám pomohou zdokonalit vaše lyžařské dovednosti a užít si sjezd na svahu ještě více.

  1. Český penzion v Rakousku: Penzion Savisalo

Při hledání ubytování v Schladmingu byste rozhodně neměli přehlédnout český penzion Savisalo. Tento rodinný penzion nabízí útulné pokoje, chutné jídlo a přátelskou atmosféru. Navíc je situován nedaleko od sjezdovek, takže si můžete užít lyžování naplno.

  1. Après-ski zábava

Po dni stráveném na sjezdovkách si můžete dopřát skvělou zábavu v jednom ze mnoha après-ski barů a restaurací. Schladming-Dachstein je známý svou pohostinností a širokou nabídkou zábavy, takže se určitě nebudete nudit.

  1. Wellness a relaxace

Po náročném dni na sjezdovce si můžete odpočinout v jednom z mnoha wellness center v oblasti. Nabízejí sauny, vířivky, masáže a další služby pro regeneraci těla i mysli.

  1. Aktivity pro celou rodinu

Kromě lyžování nabízí Schladming-Dachstein také spoustu dalších aktivit pro celou rodinu – jako je snowtubing, běh na lyžích nebo projížďky na saních tažených koňmi. Zde si každý člen rodiny najde své oblíbené zimní dobrodružství.

  1. Dostupnost

Schladming-Dachstein je snadno dostupný z České republiky autem, vlakem i letecky. Takže nemusíte trávit dlouhé hodiny cestováním, abyste se dostali do tohoto malebného koutu Rakouska.

  1. Přátelská atmosféra

Jedním z hlavních důvodů, proč si zamilujete lyžování v Schladming-Dachstein, je přátelská atmosféra a pohostinnost místních obyvatel. Ať už se rozhodnete pro ubytování v českém penzionu v Rakousku nebo jiném hotelu, budete se cítit jako doma.

Závěr

Lyžování v Schladming-Dachstein nabízí nespočet důvodů, proč si ho zamilujete. Od nádherné přírody přes rozmanité terény až po skvělé ubytování, jako je penzion Savisalo, a mnoho dalších aktivit. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se na dobrodružství…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup