Dolce Gusto: Prožijte zimu s vůní skvělé kávy

K Zimnímu období patří neoddělitelně i nejoblíbenější svátky v roce – Vánoce. Přeplněné ulice a všudypřítomný stres však ducha Vánoc nikomu příliš neevokují. Proč to tedy neudělat nyní trošku jinak?

Darů, které udělají radost, a zároveň je objednat z domova přes internet, poskytuje Dolce Gusto široké spektrum. Zdali chcete potěšit blízkou rodinu tím, že jim pořídíte jejich první Dolce Gusto kávovar, nebo vyberete některé z Dolce Gusto kapslí v jednom z výhodných balíčků, obdarovaný milovník kávových nápojů si přijde na své. Kávovary Dolce Gusto vytvoří z každého domova jedinečnou soukromou kavárníčku.

Z voňavé nabídky Nescafé Dolce Gusto je možné vybrat spoustu dárků, kterými uděláte radost svým blízkým. Velká nabídka kávových a dalších teplých i studených specialit skrývají šikovné Dolce Gusto kapsle. Výhodné nabídky, které Dolce Gusto pravidelné nabízí, je možné sledovat na stránkách klubu Dolce Gusto Premium. Například se tu zjistíte i to, že každý, kdo rozšíří rodinu Dolce Gusto o další členy, získá 20% slevu na jejich další nákup kapslí.

Vychutnejte si zimu i vánoce zahalení do hřejivé vůně kávy s kávovary Dolce Gusto. Stačí si jen vybrat ty ideální Dolce Gusto kapsle podle své chuti a prožívat si naplno příjemné chvilky se svými blízkými přáteli a rodinou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup