Test úvěrů: nejvýhodnější půjčku nabízí TGI Money a.s.

Půjčka v bance je pro mnoho lidí synonymem výhodných podmínek.  I v nebankovním sektoru ale můžete narazit na výhodné úvěry.  Otázkou je, jak takový úvěr v té nepřehledné změti reklamních nabídek a triků najít? Může se to zdát jako hledání jehly v kupce sena. Pokud ale víte, jak na to, můžete tu svou nejvýhodnější půjčku najít i vy.

V prvé řadě se rozhlížejte mezi zavedenými společnostmi, které již nějaký ten pátek působí na finančním trhu. Kladné reference jejich zákazníků a delší doba působení na trhu jsou určitou zárukou, že nesednete na lep nějakým podvodníkům nebo mazaným poskytovatelům s lichvářskými úroky.  Snažte se mezi sebou porovnat více nabídek. Pokud chcete co nejvýhodnější půjčku, měli byste si při výběru všímat zejména toho, kolik za úvěr celkem zaplatíte, tj. hodnoty RPSN.  Jedná se o jeden z řady ekonomických ukazatelů, který slouží k posouzení výhodnosti úvěru.  Některé portály jsou přímo zaměřené na porovnávání úvěrových produktů různých firem. I ty vám mohou ušetřit mnoho času a peněz.

hypopujckaPro někoho může být poměrně složité zorientovat se v mnoha nabídkách a odborných termínech. Z tohoto důvodu uskutečnilo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA v loňském roce test nebankovních společností.  Autoři v rámci testu komplexním způsobem porovnali nabídku deseti společností a sestavili jejich pořadí. Na prvním místě se umístila společnost TGI Money a.s.. Jedná se o společnost, která na trhu působí již deset let a poskytuje rychlé nebankovní půjčky s nízkou úrokovou sazbou a přiměřenými poplatky. Právě díky výhodným úvěrovým podmínkám v testu zvítězila.

Nejvýhodnější půjčku od TGI Money vyřídíte snadno a rychle online, bez doložení příjmů a bez ručitele. Ani záznam v registru dlužníků nehraje při schvalování půjčky žádnou roli.  Jedná se o tzv. americkou hypotéku, tedy rychle dostupný úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Buďte klidní – je jedno, jestli chcete zrekonstruovat chalupu, koupit si nové auto nebo vyrazit na vysněnou dovolenou. Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s. je neúčelová, takže ji můžete použít doslova na cokoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup