Parkoviště u letiště Ruzyně – využijte jejich kvalitní služby

Letíte na dovolenou či pracovní cestu a řešíte, jak se dostanete na letiště? Nyní můžete bez problémů využít svůj vůz, pohodlně přepravit sebe, svou rodinu a zavazadla a potom ho zaparkovat na jedno z mnoha parkovišť u letiště. Už se nemusíte strachovat, v jakém stavu své auto po příjezdu najdete, nebo jestli ho vůbec najdete, jestli bude volno, nebo nebude to příliš drahé?

To jsou samozřejmě otázky, které napadnou snad každého z nás. My pro Vás máme ale opravdu velmi jednoduché a efektivní řešení – park-guru.com. Parkování u letiště Ruzyně poskytuje opravdu tisíce parkovacích prostor a navíc ještě další služby, které určitě oceníte. Ovšem jak takové parkovací místo najít?

Parkoviště určitě nemusíte objíždět a hledat to pravé místo, nemusíte ani zkoumat internetové stránky jednotlivých parkovišť. My pro vás máme jednoduchý formulář, který funguje online, a proto vždy ví o volném místě odpovídajícím Vašim požadavkům. Vy si pak můžete opravdu užít svou dovolenou nebo se soustředit na práci na služební cestě, protože víte, že Váš vůz je v bezpečí.

logoParkování letiště Praha je jednoduché a praktické

Parkovací plochy jsou opravdu rozlehlé, a proto si každý z nás musí vyjasnit kritéria, která jsou podle něho prioritou. Nejedná se přece o parkování na pár hodin, ale v parkování v řádu dnů nebo i týdnů. Podle čeho se tedy rozhodovat?

Jaká je vzdálenost parkování od letiště?

Je potřeba větší časové rezervy?

Zajistí parkoviště přepravu na letiště a zpět

Jaká bude cena?

Poskytuje parkoviště své služby nonstop tedy bez noční pauzy?

Jak bude vůz zabezpečen?

Potřebujete i nadstandardní služby (umytí vozu, zabalení zavazadel do fólie)

Kryté, tedy zastřešené nebo otevřené volné stání

Parkoviště letiště Praha a jejich služby

Většina majitelů vozů při rozhodování o parkování má jako prioritu jeho bezpečnost. Parkování u letiště Ruzyně Vám dává na výběr hned z několika úrovní zabezpečení automobilů. Buď pouze parkování na ohraničeném pozemku, což je také nejlevnější variantou, nebo potom parkoviště zabezpečené kamerovým systémem se záznamem a fyzickou ostrahou. Vezměte také v úvahu, jaké pohodlí Vašemu vozu dopřejete. Zda bude dostačovat parkování na otevřeném prostranství či vyžadujete kryté stání, které ho ochrání před negativními povětrnostními vlivy.

Při plánování v jakém časovém předstihu budete na letiště vyrážet, berte v úvahu vzdálenost v jaké je parkování od letiště. Ke svému časovému plánu budete muset přičíst i několik desítek minut, abyste se nedostali do časového presu. Každého přirozeně napadne také otázka, jak se dopravit od auta na letiště a také obráceně. Většina parkovišť u letiště nabízí velice praktickou službu a tou je zajištění přepravy pro své klienty od auta k letišti. Dokonce tato služba bývá zdarma nebo už je započítána v ceně parkovného. Navíc je velmi pohodlné, když u příletové haly na Vás čeká luxusní automobil, který Vás v bezpečí dopraví k Vašemu vozu i se zavazadly. Vyhnete se tak obstarávání předražené taxi služby. Na tuto službu je navázána i otevírací doba parkoviště. Pokud využijete transferu, máte také záruku, že parkoviště bude otevřeno i v nočních hodinách a Vy se tak bez problému dostanete ke svému autu kdykoli.

Využijte také nadstandardních služeb nabízených parkovišti. Jsou velmi praktické a dokážou Vám zpříjemnit život. Během doby, co Vaše auto stojí na parkovišti, je možné si ho nechat umýt a nablýskat. Nebo další ze služeb je nabízeno zabalení Vašich kufrů do bezpečnostní fólie. Nemusíte tak pobíhat na poslední chvíli po letištní hale a hledat stánek s touto často předraženou službou. Zavazadla máte tak zabalena a nepodstupujete riziko, že se Vám obsah vysype.

Teď už víte, podle čeho se řídit, tak už jen stačí si vyplnit rezervační formulář a náš vyhledávač vybere v zadaném termínu parkovací místo přímo pro Vás. Budete také ihned vědět cenu, takže Vás už nic nemůže zaskočit. Jednoduše jen kliknete a o vše je postaráno. A už se jen můžete soustředit, co si zabalíte na svou dovolenou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup