Kvalitní sezení = kvalitně odvedená práce

Každý, kdo má sedavé zaměstnání ví, jak je to náročné, přesto, že ostatní si myslí pravý opak. Většina lidí je toho názoru, že na sezení přece nic není a nemůže se jednat o fyzicky náročnou práci. Ovšem, opak je pravdou. Ve skutečnosti je to ale velmi fyzicky náročné, neboť naše tělo není na dlouhé sezení přizpůsobené a nemáme-li správnou oporu ve formě kvalitní kancelářské židle, čekají nás po celodenním sezení nepříjemné bolesti. Když se ale musíme soustředit na bolest, nemůžeme se tolik soustředit na svou práci, tím pádem značně klesá i naše výkonnost.

Kvalitní kancelářská židle je tedy cesta k zlepšení našeho zdraví, i našich pracovních výkonů. Jak by tedy měla taková správná kancelářská židle vypadat? Měla by splňovat několik základních požadavků, jako je:

  • Bezpečný podvozek
  • Pohodlný sedák
  • Anatomické opěradlo
  • Tlumení dosedu
  • Nastavitelné opěrky
  • Nastavitelná výška posedu

Bezpečný podvozek znamená takový, který je pevný, stabilní, dá se na něm snadno pohybovat a zvládá každodenní zátěž. Sedák by měl být anatomicky tvarovaný a musí poskytovat pohodlí. Nesmí být tedy ani příliš měkký, ani tvrdý. Anatomické opěradlo skvěle podpírá naše záda a ulevuje jim tak od bolesti. Velkou výhodou je, pokud je kancelářská židle otočná o 360°. Umožní nám tak pohodlně se pohybovat kolem kancelářského stolu. Tlumení dosedu zabraňuje příliš prudkému nárazu, který by nám mohl přivodit bolesti. Nastavitelná výška područek i sedáku nám pomůže zabránit bolestem krční páteře, ramenou a paží, nohou a kyčlí.

Jak vidíte, výběr kvalitní kancelářské židle není snadný. Ovšem, pokud víte, kde vybírat, nemusíte si všemi těmito kritérii lámat hlavu, neboť my jsme je zkontrolovali za Vás.

Přinášíme Vám internetový obchod s opravdu širokým výběrem kancelářských křesel a židlí, v nejrůznějším provedení a za skvělé ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup