Pánský a dámský mincovník jsou hitem současné doby

Většina lidí se při placení spoléhá především na své platební karty. Dnes je můžete mít dokonce uložené také v mobilním telefonu nebo v chytrých hodinách, jimiž jste schopni platit. Z tohoto plyne jediné, a to je menší zájem o klasické a velké peněženky. Lidé často vyrazí ven jen tak s mobilem, platební kartou a mají potřebu vzít si se sebou malé množství mincí pro případ „co kdyby“.

A právě v takový okamžiku mohou běžné peněženky nahradit zcela originální a praktické produkty. Je to mincovník, jehož název je jasně vypovídající. Tento doplněk slouží primárně pro uschování mincí, které se vám díky tomu nepovalují roztroušené po kapse.

Malý mincovník do kapsy

Hlavní přednost mincovníku je poměrně zřejmá. Tento typ peněženky vám v maximální možné míře ušetří místo v kapse, tašce, kabelce nebo kdekoliv jinde. Malý praktický pomocník na mince pojme jen několik málo kovových bankovek a když budete chtít, můžete si do něj pro jistotu složit i nějakou „papírovku“.

Na druhou stranu je mincovník vyráběn pro obě lidská pohlaví. To znamená, že svým vzhledem a provedením dokáže nabídnout mnohé jak pánům, tak dámám. Záleží pouze na vkusu každého jedince a jeho osobních potřebách. V každém případě počítejte s tím, že půjde o malý produkt pro uložení peněz.

Jaký zvolit výrobní materiály mincovníku?

Když už víte, co je to přesně mincovník, je vhodné zaměřit se na jeho zpracování. Každý od takové malé peněženky jistě očekává funkčnost, odolnost a tím pádem i dlouhou životnost. Jestliže se chcete dočkat takových vlastností, potom musíte volit peněženky na mince v koženém provedení. Díky tomu budete mít záruku všeho výše zmíněného a získáte ještě další věci navíc.

Mezi ně bude patřit rozhodně elegantní až luxusní vzhled. Kreativitě a nápaditosti se v tomto směru meze rozhodně nekladou, takže na své si přijde opravdu kdokoliv. Dámy mohou dát přednost extravagantním barvám a motivům, pánové se naopak zaměří na propracovanost detailů a jednobarevné verze. Třeba černá a hnědá kůže jsou velice oblíbené.

Praktičnost na prvním místě

Mincovník, to je skutečný poklad mezi peněženkami. Dokazuje to i možnost volby samotného zavírání. Na výběr máte z různých variant, které vám zajistí, že vám mince jednoduše nevypadnou a vy je nepoztrácíte. Od běžného zipu, až po přilnavý cvoček.

S originální koženou peněženkou na mince budete mít jistotu, že už se vám drobné v kapse nebudou nikde povalovat a vy můžete nechat své velké peněženky doma. Tímto nenápadným doplňkem mimo jiné uděláte radost i ostatním lidem. Jde přece jenom o hodně nápaditý dárek, který se hodí komukoliv.

Peněženky na mince jsou dnes velice oblíbené, tak se jim nebraňte ani vy a zakomponujete je mezi své ostatní peněženky a produkty podobného typu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup