Pozorujte své okolí monokulárním dalekohledem

Rádi sledujete vše kolem vás, ať už jde o přírodu, sport nebo flóru? Pak určitě správně tušíte, že k takové činnosti se vám hodí dalekohled. Při jeho výběru se však nemusíte omezovat jen těmi kapesními variantami, jež vám přinesou základní zvětšení. Pokud chcete docílit až dvacetinásobného zvětšení, lpíte na odolném tělu, nízké hmotnosti a snadném použití, bude jasnou volbou monokulární dalekohled, o kterém si povíme něco více.

Jaké jsou typy monokulárních dalekohledů?

Na začátku je třeba říci, v čem se monokulární dalekohledy liší od těch klasických – turistické, lovecké, kapesní nebo zoom. Ten největší rozdíl spočívá v tom, že do monokulárního dalekohledu se díváte pouze jedním okem.

Vybírat si můžete mezi třemi základními typy produktů.

  • Mini monokuláry
  • Monokulární dalekohledy s přímým okulárem
  • Monokulární dalekohledy s lomeným okulárem

Tyto výrobky jsou oblíbené hlavně díky svému zpracování, voděodolnosti a možnosti umístit je na pevný a bytelný stativ. Ve většině případů je užijete hlavně při sportovní střelbě, lovu, ornitologii, fotografování a v podobných situacích.

Sledujte dění kolem sebe také v noci

Jestliže pozorování svého okolí naprosto propadnete a budete chtít zkoumat faunu a flóru také v noci, nabízí se pořízení dalšího praktického přístroje. Je to noční vidění. Moderní technologie, která nemusí být pouze monokulární, ale také binokulární podle toho, k čemu ji budete primárně využívat.

V případě nočního vidění lze volit mezi modely určenými na hlavu, pušku nebo na stativ. Přístroje jsou v tomto směru snadno aplikovatelné a přinesou vám čistý noční pohled, včetně požadovaného zvětšení. Tak neváhejte a pronikněte do světa dalekohledů také v noci, kdy si zkoumání všeho kolem rozhodně zamilujete.

Monokulární dalekohledy i noční vidění lze pořídit za bezkonkurenční ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup