Vyhlídkové lety nad krásnou českou krajinou

Velice oblíbenou kratochvílí a zážitkem, na který jen tak nezapomenete, jsou vyhlídkové lety. Společnost Pilotem na zkoušku nabízí lety nad Českem, ale také nad některými zahraničními lokalitami. Vyhlídkový let může být samozřejmě také dárkem pro blízkého, nebo pro příbuzného.

O společnosti Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku patří k těm největším leteckým společnostem nabízejícím vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, ale také tyto nádherné prohlídky nad dalšími lokalitami. Vše začalo tak, že chtěli piloti nabídnout lidem možnost vyzkoušet si létání a dokonce i pilotování letadel, ale také vrtulníků. Tým profesionálních pilotů vám umožní zažít také radost z létání. Samozřejmě, že splňují veškeré nutné předpisy a vše je v souladu se zákonem.

Zkušení piloti

Ve firmě pracují zkušení piloti, kteří vlastní oprávnění a licence. Každý z nich prošel velmi náročným výběrem a následným výcvikem. Vyhlídkové lety nad vaším rodným městem, vás nadchnou už z toho důvodu, že poznáte podobu rodiště z výšky, s pilotem, který má něco za sebou, se nebudete muset ničeho obávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup