Jaké služby firma Steeltec nabízí?

Jen málokterá firma se může pyšnit tak širokou škálou služeb, jako firma Steeltec.cz. Firmu Steeltec.cz můžete znát především jako firmu zaměřující se na velkosériovou kovovýrobu. Ovšem zde její zaměření ani zdaleka nekončí. Velkosériová kovovýroba sice je hlavní náplní společnosti, ale také se zaměřuje i na několik procesů strojírenské výroby, což ji značně odlišuje od její konkurence. Podívejme se tedy na služby společnosti, která je označována za přední firmu v oblasti strojírenství a kovovýroba, podívat z blízka.

Nejdříve je třeba si říct něco o samotné společnosti. Firma Steeltec.cz je dnes velmi prosperující společností, která působí ve zmiňovaném odvětví strojírenské kovovýroby. Jedná se o velmi stabilní společnost, která na trhu působí už více jak pětadvacet let. Firma má oproti jiným konkurenčním společnostem jednu velkou výhodu, a sice je vybavena velmi, velmi moderní technologií, která se podílí na tom, aby výrobky byly zpracovány v té nejvyšší možné přesnosti.

Nyní už k samotným službám společnosti. Je nutné poznamenat, že nabídka je díky strojírenským procesům velmi, velmi pestrá a že právě díky ní se ke společnosti Steeltec.cz uchyluje čím dál více lidí.

• Lisovna a obrobna

Mezi služby, které firma nabízí, patří také lisovna a obrobna. Zde se provádí lisování kovů, a to za pomocí výstředníkových a hydraulických lisů. Zde se produkuje opravdu velké množství výlisků, které se posléze zpracovávají dále v dalších procesech strojírenské výroby.

• Svařovna a brusírna

Ve svařovně dochází ke svařování materiálů za pomocí té nejmodernější technologie.

• Lakovna s předúpravou

Do nabídky služeb společnosti patří také lakovna s předúpravou, kde se provádí konkrétně povrchová úprava nejen ocelových, ale také hliníkových a pozinkovaných plechů, krytů i profilů a také trubek a rámů.

zdroj obrázku: Pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup