Plánujete pro své zaměstnance udělat něco nevšedního? Uspořádejte večírek!

Vaši zaměstnanci po celý rok tvrdě pracují a za to by si zasloužili alespoň občas něco na oplátku (mimo výplatní pásku), nemyslíte? Pokud vám podobné myšlenky vrtají hlavou už delší dobu, možná dodá tento článek vašim představám reálné křivky. Co takhle uspořádat pro své zaměstnance, kolegy a přátele večírek?

Firemní večírek jako prostředek pro utužování dobrých vztahů ve firmě

Jestli se rozhodnete do plánování večírku, musíte jako první vyřešit umístění. Máte na výběr prakticky ze dvou možností:

  • večírek uvnitř firemních prostor
  • pronájem společenských prostor

(Ne)výhody večírků uvnitř firemních prostor

Večírek uvnitř firemních prostor je jednoduchý způsob, jak své zaměstnance potěšit a nemuset nic zařizovat. Prostě se všichni po práci sejdete v jedné místnosti a pobavíte se nad pár sklenkami (lahvemi) vína. Jenže ne každé společnosti se taková možnost nabízí.

Například takoví stavební dělníci se asi těžko mohou sejít v zimě na betonových základech vznikajícího supermarketu. Nebo pracovníci ve výrobě si neužijí společenských radovánek mezi stroji za několik milionů korun.

I v kanceláři se může stát mnoho nepříjemností spojených třeba s poškozením vybavení v důsledku rozjařenosti zúčastněných. Proto je večírek ve firemních prostorách jasný důkaz toho, že jednoduché řešení není vždy tím nejlepším.

Večírek pro zaměstnance na neutrální zóně je ideálním řešením

Pro vydařený firemní večírek se vyplatí zainvestovat a zamluvit si někde pronájem konferenčních prostor, který ve většině profesionálních podniků zajistí i vlastní catering, případně obsluhu a také dostatek parkovacích míst. Sice si pronájem budete muset zaplatit, ale odpadnou vám starosti s přípravami a také nad škodami, které by mohli nastat ve vašich firemních prostorách.

Pokud plánujete pro své zaměstnance zajistit i nocleh, najděte vhodný hotel v Praze, který nabízí obojí, což také ušetří mnoho času. A pokud vsadíte na reprezentativní hotel Belvedere, můžete u zaměstnanců a kolegů počítat s jistým úspěchem!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup