Distribuce DRFG je úspěšná a stále posiluje

Distribuce skupiny DRFG Davida Rusňáka vznikla v roce 2014 a od té doby je jejím šéfem Břetislav Hrabě. Nic se na tom nezměnilo ani po změnách akcionářské struktury v roce 2019. Naopak, důvěru v jeho kroky akcionáři potvrdili tím, že nově má pod sebou kromě obchodu také marketingové oddělení. Podle jeho slov bylo uplynulé období pro distribuci velice úspěšné a bude proto pokračovat v jejím posilování.

Když v roce 2014 distribuce vznikala, jako jedna z prvních vsadila na prospektované dluhopisy v neveřejné nabídce. Pak založila dluhopisový fond, který ale po dvou letech strategicky opustila. Všichni klienti ale odešli se ziskem a většina z nich později přešla do nově zřízeného nemovitostního fondu, který skupina přímo ovlivňuje.

Distribuce DRFG pokračuje v akvizicích

DRFG položila základ své distribuce v roce 2013, kdy Českou národní banku požádali o licenci investičního zprostředkovatele. Do skupiny později začlenili také obchodníka s cennými papíry a v roce 2016 začali se skupováním finančně poradenských firem. V této strategii posilování distribuce pokračuje dodnes. Do distribuce DRFG nově přibylo 130 poradců společnosti Fidelit Jana Bartůška.

Podle Hraběte se skupina stále zajímá o středně velké firmy s obratem kolem 50 až 100 milionů korun, které mají podobný pohled na věc a kterým mohou nabídnout posílení jejich byznysu, a to díky úspoře nákladů nebo manažerským synergiím. Zároveň se ale skupina DRFG snaží své řady posílit o kvalitní manažery, aby se i díky jejich zkušenostem a schopnostem dále posouvala a dokazovala, že je dobře fungující seriózní investiční skupinou, která svým klientům zhodnocuje jejich prostředky.

Dlouhodobé a stabilní zhodnocení a také řada pochvalných recenzí jasně dokazuje, že DRFG určitě není nějakým podvodným letadlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup