Kvalitní víno na Váš stůl

O kvalitních vínech koluje spousta polopravd a mýtů. Každý zkušený vinař Vám ale poví, že dobré víno vzniká již na vinici. V současnosti se pěstitelé vín vrací k šetrnému ekologickému ošetřování vinic. To má ve finální fázi za následek kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno, při jehož péči není použito žádných chemických látek. Proti různým chorobám se používají spreje organického původu, podporuje se hmyz, napomáhající udržení správné rovnováhy biotopu a tam, kde není dostatečná drenáž, se uměle zatravňuje. Kvalitní víno plné chuti je pak konečným výsledkem celého procesu, jímž prošlo, než se dostalo na stůl svého spotřebitele.

Cesta k lahodné chuti vína

Společnost ALIFEA vstoupila na český trh již v roce 2012, kdy se započala budovat obchodní logistika a propagovat vybraná vína z mnoha celosvětově známých vinařských oblastí. Jedná se o kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z Itálie, z Francie, z Německa a z Rakouska. Pro své zákazníky organizujeme degustaci vín v Praze, kde si každý milovník lahodného moku může vyzkoušet, které kvalitní víno se hodí právě k němu. Naši zkušení sommeliéři a odborníci na slovo vzatí pomohou a poradí každému, kdo si není zcela jist, jaké víno si vybrat. Nezapomeňte si také objednat degustační sady z naší nabídky, kde ochutnáte mnoho druhů vín za zvýhodněnou cenu.

ALIFEA- ta nejlepší volba

Společnost ALIFEA se může pyšnit spoustou medailí z mnoha vinařských soutěží. Ptáte se, jaktože se nám při soutěžích tak daří? Je to jednoduše tím, že máme skvělá kvalitní vína, jež nemají konkurenci. Samozřejmě nebudeme zastírat, že za každým úspěchem stojí spousta poctivé a tvrdé práce a odříkání. Proto se snažíme propagovat naše kvalitní vína na degustacích vín Praha a pro Vaši lepší orientaci jsme je označili také hvězdičkami, abyste si mohli udělat představu o tom nejlepším z naší produkce. Za kvalitním vínem si stojíme a věříme, že i naši klienti si při nákupu u nás přijdou na své. Těšíme se na další spokojené zákazníky a přejeme Váš šťastný výběr!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup