Ozdobte svou domácnost gobelínem

Dopřejte svému domovu jedinečný a elegantní nádech. Díky gobelínovým doplňkům to pro vás nebude vůbec těžké. Gobelíny již po mnoho let zdobí sídla panovníků a nyní mohou zdobit i vaši domácnost. Gobelínové doplňky snadno dodají vaší domácnosti pocit jedinečnosti a luxusu. A na jakých místech najdou uplatnění?

Vaše stěna zazáří

Nejčastější uplatnění gobelínů je jednoznačně jako obraz na zdi. Tyto ručně tkané nebo vyšívané výrobky jste určitě mnohokrát spatřili při návštěvě zámku či hradu. Gobelíny na zeď disponují velkým množstvím barev a motivů, a to přes historické až po moderní motivy. Častým motivem jsou kromě historických událostí také díla slavných umělců, jako je například výtvarné dílo Hvězdná noc od slavného malíře Vincenta van Gogha, Jezírko s lekníny od Clauda Moneta či díla kubistického malíře Pabla Picassa a dalších. Na gobelínech navíc oceníte jejich snadnou údržbu a světlostálost.

Gobelíny nemusí být jen na zdi

Zeď samozřejmě není jediným místem, kde byste gobelín našli, tak jako tomu bylo v dřívějších dobách. Gobelín se může stát například ozdobou vašeho stolu v podobě gobelínového ubrusu. Své uplatnění nachází i jako luxusní gobelínové povlaky na polštář. Zvýraznit tak můžete váš stůl, pohovku či postel na spaní. Díky velkému množství barev se navíc hodí do každé domácnosti, jelikož lze snadno vybrat motiv, který bude zapadat do aktuálního designu vašeho interiéru. I u těchto gobelínů je charakteristická ruční výroba a vysoká kvalita.

Ozdobte i sebe

Gobelíny mohou dokonce být s vámi na každém kroku, tedy pokud jde o ženy. A to v podobě gobelínové kabelky nebo tašky, které vynikají svým jedinečným vzhledem. Stanou se tak vašim neocenitelným doplňkem. Díky unikátnímu vzhledu gobelínovou kabelku využijete téměř kamkoliv. Při výběru gobelínové kabelky oceníte též velké množství motivů, od abstraktních a květinových vzorů až po vzory inspirované slavnými umělci.

Gobelínové doplňky najdete na e-shopu společnosti Fine Arts Gobelins. Můžete navštívit i jejich kamennou prodejnu v Českém Krumlově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup