Nábytek na míru pro náročné

Nábytek na míru pro náročné

Acinterier je dynamicky se rozvíjející společnost, založená v roce 2007 se zaměřením na výrobu a následný prodej kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku. Na českém trhu zastupujeme celou řadu společností. Jedná se především o firmy na výrobu kancelářských stolů, kancelářských skříní, zdravotnických skříní a bytového nábytku. Pro své zákazníky máme opravdu výhodné nabídky, a to hlavně díky této výhradní spolupráci s předními dodavateli. Díky mnoha zkušenostem a v neposlední řadě také díky letité tradici narůstá počet spokojených klientů. Staňte se i Vy jedním z nich a nechejte si u nás vytvořit zakázku na míru!

Široká nabídka za bezkonkurenční ceny

Specializujeme se rovněž na atypickou výrobu nábytku na zakázku. Po důkladném rozboru celé zakázky se zákazníkem tuto objednávku zrealizujeme k vaší naprosté spokojenosti, a to v co nejkratším časovém úseku. Zaměřujeme se na sekce kancelářského nábytku, jako jsou rohové psací stoly, kancelářské skříně, židle a křesla, dále pak na školní nábytek a nábytek do mateřských škol a na zdravotnický nábytek, což znamená nábytek do ordinací, pečovatelských ústavů a jiných zdravotnických zařízení. Díky velké kapacitě dílny a skvělému vybavení nabízíme svým zákazníkům pouze ty nejlepší produkty. Přesvědčte se sami a objednávejte u nás!

Úzký kontakt se zákazníkem

Snažíme se o to, aby k nám zákazník získal naprostou důvěru, a proto svou práci odvádíme s obrovským nasazením a pílí nám vlastní. Jsme připraveni zodpovědět vám jakékoliv dotazy, týkající se samotné zakázky a objednávky nábytku na míru. Potřebujete-li poradit například s výběrem kancelářské skříně, nebo zdravotnické skříně, anebo chcete vědět, jaký rohový psací stůl vybrat, obraťte se na naše specialisty, ti vám s ochotou poradí a pomůžou. Veškerý školní nábytek, zdravotnický nábytek, kancelářský nábytek, ale i bytový nábytek z naší produkce splňuje všechny parametry, co se týče bezpečí, funkčnosti a pohodlného užívání. Těšíme se na vás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup