Přepravka pro psa – béžová – velikost S

Přepravky pro psa jsou k nezaplacení

Věnuji se již deset let chovu australských ovčáků. Miluji toto plemeno již od dětství, kdy tatínek toto plemeno rovněž choval ve velkém. Já sama jsem ovšem v chovu šla ještě dále a založila jsem si chovnou stanici, která funguje již pátým rokem. Mám obrovskou podporu ve své rodině, tudíž se může naplno věnovat pouze tomu, co mě baví, což je skvělé. K tomu, abych ovšem mohla pejsky také prodávat, musím s nimi pravidelně navštěvovat velmi zajímavé výstavy psů, na kterých se neobejdu bez přepravky pro psa, která je doslova k nezaplacení. Můj věrný přítel Alfréd, samozřejmě pejsek, se kterým pravidelně na výstavy jezdím, tuto přenosnou záležitost naprosto miluje.

Přepravky pro psa se širokým využitím

Tyto zmíněné přepravky pro psa, jsou velmi skladné a rovněž velmi prostorné. Alfréd není žádný drobeček, a přesto se do přepravky v pohodě vejde. Když jsem s ním na výstavě a Alfréd má již svou výstavní chvilku za sebou, s radostí si do přepravky lehne a spí. To, co se děje kolem něj, absolutně vůbec nevnímá. Celá přepravka pro psa je navíc omyvatelná a ve svých útrobách kromě jiného skrývá také malé přihrádky na pamlsky, které Alfréd tak moc miluje. Od příštího měsíce navíc kromě Alfréda, budu brát na tyto výstavy také svou juniorku, Bětku, která se do výstavního kruhu chystá úplně poprvé. Jednu krásnou červenou přepravku jsem tak pořídila již také jí. Jsem zvědavá, zda se jí v ní bude dařit stejně tak dobře, jako Alfímu.

Do auta jich naskládám i několik

Jak již jsem zmínila, tyto přepravky pro psa jsou velmi skladné. Zatím mám v autě jednu a nyní přibude druhá a musím uznat, že místa v kufru mám stále dostatek. Mimo jiné je v přepravce umístěn také velmi měkký a hřejivý polštářek, který si každý psí přítel zamiluje. Alfréd na něj nedá dopustit a Bětka už ho doma také očichala, když jsem jí ukázala její novou přepravku, se kterou pojede na svou první výstavu v životě. Nevím, kdo z nás dvou, se těší více. Psi jsou totiž můj život a já jsem nesmírně ráda, když je vidím, jak srší spokojeností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup