gumove autokoberce iveco daily double cabine 2014 wg

Autokoberce pro každé roční období

Zkoušeli jste si někdy spočítat kolik času během roku strávíte za volantem? Jízdu autem bereme mnohdy jako součást života a ani si neuvědomujeme, že denně se pohybujeme především mezi třemi prostory – domov, dopravní prostředek, pracoviště. Pro řadu řidičů je auto téměř druhým domovem. Stejně, jako se chceme cítit doma pohodlně, tak bychom si měli umět zpříjemnit také prostředí ve voze. Někdo si potrpí na nejrůznější osvěžovače vzduchu, jiní dávají přednost elektronickým vychytávkám, nebo drobným estetickým detailům.

Autokoberce nejsou jen na parádu

K výrazným prvkům, které mají kromě estetické funkce, také funkci praktickou patří autokoberce. Při výběru nových autokoberců vyvstává hned na začátku zásadní otázka – textilní nebo gumové? O tom, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy asi není potřeba mluvit, už sám název napoví. Ale jak se autokoberce liší, co se funkčnosti týká? Pokud je pro vás prioritou praktičnost, pak byste měli svůj výběr omezit na gumové koberce do auta. Ne, že by textilní autokoberce nebyly praktické, jen jsou náročnější na údržbu a snadněji se zašpiní. Proto se doporučuje mít doma jak koberce textilní tak gumové a střídat je podle ročního období. Zatímco v létě můžete s klidem jezdit s textilními autokoberci, v zimě oceníte koberce gumové, které jednoduše opláchnete a máte vyčištěno.

Údržba gumových autokoberců

Je jasné, že textilní autokoberce dokáží tekutinu vsáknout, proto vás zřejmě napadne, jak je to v případě gumových autokoberců. Zde zůstává tekutina přímo v koberečku, protože ten má zvednuté okraje. Vám pak stačí jej vzít, vodu vylít a koberec nechat oschnout. Díky této jednoduché údržbě jsou gumové autokoberce velmi oblíbené, navíc i pořizovací náklady nejsou nikterak vysoké. Ať už se rozhodnete pro gumové nebo textilní autokoberce, můžete si je vybrat na stránkách www.vopi.cz/autokoberce/. Zde najdete autokoberce přesně pro model vašeho vozu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup