Zakotvěte v pneuservisu Praha Michle nastálo

Zakotvěte v pneuservisu Praha Michle nastálo

Do kvalitního pneuservisu by měl každý zodpovědný řidič zamířit alespoň jednou do roka. Pokud jste dosud pneuservisy střídali, jakmile zakotvíte v pneuservisu Praha Michle, přelétavost vás rozhodně přejde. Pneuservis Praha 10 je totiž mezi svými zákazníky vyhlášený jako doslova značkový pneuservis. A protože funguje zároveň jako pneu bazar Praha, kromě poskytovaného servisu zde pořídíte také použité pneumatiky výborné kvality, navíc za skvělou cenu. Určitě se vyplatí přezouvat auto právě v pneuservis Praha Michle! Jak na podzim, tak na jaře.

Chcete svého čtyřkolového miláčka obdarovat?

Navštivte pneu servis Praha 10, zakupte kvalitní, i když použité pneu, a svého miláčka nechte rovnou přezout. Vzhledem k velkému počtu pravidelných zákazníků, stálých i nových klientů však uděláte nejlépe, když se na přezutí do pneuservisu Praha Michle objednáte předem.

Než propukne ta pravá letní sezona

Dá se říci, že letní sezóna již prakticky začala. Hlavní nástup dovolených sice přijde až se začátkem prázdnin, ale auto je dobré připravit s předstihem. Nechte si proto udělat test podvozku, test tlumičů, test brzd a test brzdových kotoučů. Pokud hodláte řešit výměnu pneumatik za použité pneu Praha z bazaru pneumatik Praha, spolu s jejich výměnou bude v pneuservisu Praha Michle automaticky provedená laserová geometrie. Výlety po naší krásné zemi pro vás tak budou bezpečné, vaše autíčko na ně bude skvělé připraveno. A protože je po koronavirovém půstu opět volná cesta třeba až na Makarskou, určitě se vám pojede mnohem lépe, když budete vědět, že nejen nové použité pneu, brzdy, tlumiče, ale i sbíhavost kol jsou naprosto v pořádku.

Doporučení svátečním řidičům

Pokud patříte mezi takzvané sváteční řidiče, kteří nevyjíždí ze své garáže příliš často, případně nechávají celou zimu své auto odpočívat, mohou začít brzdové kotouče rezivět. Následkem toho účinnost brzd klesá. Rozhodně tedy test brzd a test brzdových kotoučů před delší cestou nepodceňujte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup