Ašvaganda 100 kapslí

Dopřejte si zdravé snění s Vitánií snodárnou

Cože se skrývá pod oním neobvyklým názvem? Jde o jednu z nejstarších bylin tradiční ajurvédy známou pod názvem Ašvaganda, jejíž pozitivní vlastnosti využívali již staří Číňané. A to nejen pro posílení organismu a odbourání negativních následků stresu, ale také pro podporu početí a léčbu neplodnosti. Ašvaganda dokáže také eliminovat následky chronického stresu a navodit příjemný a posilující spánek.

Konečně si pořádně odpočinout

Při spánku v zatemněné místnosti se uvolňuje hormon melatonin. Čím delší dobu k jeho produkci dochází, tím více se ráno cítíte odpočatí. Jestliže však vám přílišné pracovní zatížení nedovolí pořádně usnout, k uvolňování tohoto hormonu v dostatečné míře zkrátka nedochází a vy se ráno cítíte rozlámaní a nechcete uvěřit tomu, že už zase musíte do práce. Abyste si v noci mohli odpočinout a nechat tělo nastartovat přirozené ozdravné a relaxační procesy, je potřeba snížit před spaním hladinu stresového hormonu kortizolu. Jestliže se vám to nepodaří, jednoduše se vaše tělo a mozek neuvolní a nebude docházet k produkci melatoninu. K tomu, aby se kortizol eliminoval na přijatelnou úroveň, pomohou látky obsažené v tajemné bylince zvané Ašvaganda, kterou můžete konzumovat ve formě prášku nebo praktických předem naplněných kapslí. Ty si přibalíte do kabelky nebo batohu a budete mít neustále při sobě.

Noční můry či panická ataka, to vše je pro Ašvagandu hračka

Možná si říkáte, že pro zdravé sny si jednoduše necháte předepsat prášky na spaní a bude to. Ty mají ale ve většině případů tlumicí účinky a budete se po nich cítit malátní i během dne. Pravidelné užívání Ašvagandy vaši CNS ve dne neutlumí, vy se však budete cítit příjemně uvolnění a posune se práh stresové úrovně. Běžné záležitosti vás tedy jen stěží rozhodí. Přechod do spánku pak bude přirozený a nebudou vás trápit v takové míře noční můry. Pravidelné užívání Ašvagandy se doporučuje také osobám trpícím panickými atakami, které výrazně narušují jejich život. Ašvaganda dokáže většinu příznaků tohoto onemocnění zmírnit. Dobrou zprávou je, že stanete-li se na ní závislými, můžete si ji snadno vypěstovat v našich podmínkách i doma. Jen na zimu je nutné ji přendat do interiéru nebo zimní zahrady, protože není mrazuvzdorná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup