LASEROVE SKENOVANI 2 1 scaled 1

Geodeti s nejmodernější technologií

Pokud potřebujete upravit údaje v katastru nemovitostí, tak k tomuto účelu slouží geometrický plán. Jedná se o jednu z geodetických činností, provádí se měřením v terénu a je to podklad pro zápis či změnu zápisu v katastru. Na koho se v takovém případě obrátit? Například na společnost VISIONPLAN-3D, je specialistou v oboru geodézie a poskytuje svoje služby jak veřejnosti, tak podnikatelům.

Právě VISIONPLAN-3D vám může pomoci s následujícím řešením geodetických činností: zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, zanesení stavby do katastru, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. VISIONPLAN-3D dále provádí laserové skenování, fotogrammetrii, 3D modelování, vytvoří i virtuální prohlídku interiéru či exteriéru objektu.

Na společnost VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, pracuje s nejmodernější technologií a přístroji pro přesná měření. Její prioritou je především kvalita, rychlost a dodržení termínu, časová flexibilita. VISIONPLAN-3D má za sebou již stovky zakázek, poradí si i s atypickým řešením. Na webových stránkách firmy si můžete prohlédnout ukázky realizovaných prací, rovněž zde máte možnost sjednat si nezávaznou konzultaci zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup