fagor20sporak 240x2001

Důležité vybavení pro gastro prostředí

Pokud vaše nabízené služby souvisí se stravováním, je třeba se soustředit na správné a odpovídající vybavení. Předně takové, které bude vyhovovat podmínkám.

Vybavení pro gastro prostředí

Než se vůbec otevřou dveře jídelny nebo jakékoliv provozovny, tak musí být prostory schváleny hygienickou stanicí, že je zde vše potřebné pro bezchybný a především hygienický provoz. Pro začínající podnikatele v tomto provozu to samozřejmě znamená jediné. Zařídit i to, aby provozovna měl odpovídající gastro vybavení, které bude mít příslušnou certifikaci a předně bude schváleno jako ideální pro náročný provoz. Nikdo rozhodně neudělá chybu, když se poradí s profesionální společností, která dodá svým zákazníkům přesně to, co budou potřebovat pro jejich provozovnu. Promos trading s.r.o. je tím pravým na koho se lze obrátit a poradit se o různých možnostech a nejen o vybavení.

Tohle nesmí chybět v žádné kuchyni

Není problém uspořádat vše potřebné v kuchyni tak, aby to vyhovovalo nejen podmínkám, ale přímo provozu. Zvolit správný a odpovídající konvektomat je doslova výhra. Jedná se totiž o velmi moderní stroj, který umí většinu technologických procesů, které zvládnou připravit pokrm v podstatě jakýmkoliv způsobem. Nechybí základní proces vaření a pečení, ale také smažení, gravitování nebo zapékání. Pro majitele je to značná úleva, protože zastane širokou práci, ale tím se šetří i finanční prostředky. Náklady na jiné přístroje tímto rozhodně odpadnou.

Navíc si lze vybrat i konvektomat

  • podle velikosti
  • zdroje energie
  • způsobu vyvíjení páry
  • dalšího ovládání a programovaného nastavení
  • a samozřejmě existují další přínosné benefity podle potřeby

Vhodný sporák

Profesionální gastronomie nabízí mnohem více potřebných a efektivních produktů pro provoz. Tudíž nechybí ani vhodný sporák gastro, který je navzdory moderní technologii stále žádaný. Není divu, protože je základem pro svoji univerzálnost a rovněž snadné používání. Nicméně i zde moderní doba udělala své a tak si lze gastro sporák vybrat ve skutečně nových podobách, které jsou přínosné pro obsluhu, která zde v těchto gastro podmínkách bude pracovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup