zena s kloboukem

Jak omladit pleť přírodní cestou?

Když začíná pleť povadat, tváře se propadat a brada splývat s naším krkem, když se do toho začnou objevovat první vrásky či jemné linie linoucí se nám obličejem, nevěstí to nic jiného, než že přišla další fáze života, kterou nazýváme stárnutí. Pokud se i k vám dostavilo, nabízí se otázka, jak s ním bojujete, respektive jestli se snažíte zmírnit projevy neodvratitelného procesu života. Řada žen užívá elixír mládí v podobě hydrolyzovaného kolagenu Rays anti-age, což je skvělá volba. Podpořte jeho účinky ještě tím, že si osvojíte několik tipů, jak omladit pleť přírodní cestou.

Změňte svůj jídelníček

Bohužel jen málokterá žena si přizná to, že je to, co jí. Pokud se prakticky denně ládujete smažený, nezdravým nebo mastným, nemůžete očekávat, že vaše pleť bude svěží a krásná, prakticky bez jediné vrásky. To, co konzumujeme ji ovlivňuje stejně, jako ovlivňuje naši postavu nebo zdraví. Proto v ideálním případě pozměňte svůj jídelníček.

Místo zmiňovaného nezdravého, smaženého nebo mastného preferujte zdravé potraviny, jako je ovoce nebo zelenina. Zapomeňte na množství škodlivého alkoholu, který pleť jenom vysušuje a raději upřednostněte vodu, která pleť krásně rozjasní.

Vyzkoušejte obličejová cvičení

Ať už vás trápí povislá brada nebo nehezky vypadající krk či víčka, která také začínají padat, je zapotřebí cvičit. Stejně jako když se objeví pneumatika v okolí břicha, tak se skláníme k sedům-lehům, v případě povislého obličeje dáváme přednost takzvané obličejové józe. Stačí ji provádět deset vteřin, poté pleť uvolnit. Takto to opakujte alespoň čtyřikrát za sebou a uvidíte zanedlouho výsledky.

Také pomáhá masáž obličeje, která ho dokáže krásně prokrvit a navrátit mu jeho barvu. Navíc uvolňuje svalové napětí, které se ve tváři drží doslova jako klíště. Ať už chcete nebo ne, právě tvář je nejvíce choulostivá, a právě ona je nejvíce ovlivňována stresem i venkovními vlivy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup