Tipy na dárky, které povzbudí tělo i ducha

Zase další období kdy dáváme dárky, říkáte si, když přemýšlíte nad tím, co zase svým blízkým pod stromeček pořídit. Další ponožky už byste nechtěli ani vy sami a poněkud okoukané svetry, které se dají nosit jen několik dní v roce, vám přijdou také jako trochu ohrané. Buďte letos originální a zkuste to ´plně jinak. Věnujte svým blízkým klid, pohodu, radost ze života a porci zdraví, která podpoří jejich tělesnou i duševní schránku po celý další rok.

Zařaďte do jejich života pohyb

Taková podložka na jógu může být skvělým dárkem pro každého, kdo se tímto vynikajícím kompenzačním a uvolňujícím cvičením již zabývá. Zkuste ji ale koupit i věčnému začátečníkovi, který by sice rád chodil cvičit, ale vždycky mu do toho něco vleze. Takový dárek pod stromečkem může být tím prvním impulsem, který je potřeba k nakopnutí motivace. A jogamatka tak může vyvolat nejen hurónský smích, ale také snahu o zlepšení kondice těla. Jestliže chcete svého příbuzného či známého podpořit ještě více můžete mu k ní rovnou připravit i výtah otevírací doby a volných kurzů v jógových studiích v jeho okolí.

Darujte knihu

Ale ne jen tak ledajakou. Darujte svým blízkým knihu o tom, jak si uspořádat svůj domov tak, aby se v něm cítili dobře. Kniha o umění Feng shui anebo Hygge se tak může stát dokonalým zdrojem inspirace pro přestavbu interiéru, na který je právě v zimě v období ke konci roku nejvíce času, protože se celá rodina sejde hezky doma pohromadě. Feng shui zná asi každý, Hygge je ale něco poněkud nového, s čím nejsme ještě příliš srozuměni. Jde o šťastný způsob života, který si může dopřát každý, stačí se jen zamyslet nad tím, co nám v něm brání.

Darujte zdravé potraviny

Kromě knih a potřeb pro cvičení můžete pod stromeček nadělit také zdravé potraviny či přímo doplňky stravy s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, esenciálních mastných kyselin a dalších látek, které naše tělo nutně potřebuje k životu, ale samo si je neumí vytvořit. Kotvičník, ženšen, guarana anebo peruánská maca, to všechno jsou tipy na zdravé dárky, které musí potěšit snad každého. Ocení je navíc i ti, kteří musí dodržovat žaludeční či žlučníkovou dietu, která má vykompenzovat jejich nezdravý životní styl. Bez prášku z macy či kotvičníku by se neměli obejít aktivní sportovci, fyzicky pracující lidé anebo vrcholoví manažeři.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup