stehovani praha

Kroky, které vedou k bydlení v novém

Nové bydlení je pro vás jako splněný sen? Podívejte se na kroky, které musíte udělat, než se přestěhujete. Můžete začít odškrtávat.

Když víte, co chcete

Stěhování je důležitá životní etapa. Dává nám naději nového začátku i ohromnou svobodu. Stěhování po Praze je navíc velmi snadné objednat a zajistit si tak svůj termín včas. Když víte, co chcete, je dobré si svůj termín objednat ihned. Jak postupovat při stěhování?

Nejprve seženeme vhodné bydlení

Nemusí se jednat o vysněný zámek, kde na vás bude čekat princ nebo princezna. Najděte si něco, co bude ve vaší reálné cenové skupině. A představujte si, jak krásně se vám právě zde bude bydlet. Vhodné bydlení musí splňovat vaše požadavky na velikost i lokalitu.

Ohlídejte si smlouvy

Jako další krok bude zajištění potřebných formalit. Dobře si promyslete podobu smlouvy, kterou budete v novém bytě uzavírat. Ukončete také smlouvu, kterou máte v současném bydlení. Ukončete smlouvy s dodavateli energií, internetu, pojištění a dalších služeb na své stávající adrese.

Změna trvalého bydliště?

Čeká vás změna trvalého bydliště? Budete si muset změnit doručovací adresu u všech institucí. Občanka, pas, pojišťovna, ale také běžná zdravotní pojišťovna. Všechny instituce, které mají vaše osobní údaje, budou potřebovat tuto změnu zaznamenat.

Zbavte se nepotřebných věcí

Nyní již nadchází doba, kdy se budete stěhovat. Všechny osobní věci dobře protřiďte a do nového bytu si neberte nic, co tam již nebudete potřebovat. Prodejte přebytky, věnujte oděvy i předměty, které již nepotřebujete, na charitu. Stále je mnoho lidí, kteří je využijí. Suvenýry z doby dávno minulé? Pryč s tím!

Balíme saky paky

Už se to pomalu blíží. Nyní budete celý svůj svět balit do krabic. Možnost opět vytřídit oděvy i potřeby, které si s sebou vezete. Krabice opatřete štítkem, kde bude uvedeno, co je uvnitř.

Stěhování zvládnete skvěle. Vše si chystejte s předstihem, nic vás nepřekvapí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup