tapety na stenu

Pusťte přírodu k sobě domů

Příroda je pro naše oči tím nejpříjemnějším, na co se lze dívat. Jak ji dostat k sobě domů? Podívejte se na tipy, které vám připomenou, že i doma vám může být báječně.

Africká zvířata, džungle, nebo třeba rozkvetlá louka

Příroda už se těší, až k vám naplno přijde na návštěvu. Tapety zvířat jsou skvělý tip pro všechny, kdo mají rádi zvířecí říši a bohatství a sílu, kterou ukrývá. Fototapety na zeď ukazující nádherné květiny zase připomene nekonečnou krásu přírody všem, kdo si to přejí. Je libo džungli u vás v koupelně? Mráčky v ložnici, nebo třeba hvězdnou oblohu v dětském pokoji? Příroda vás bude dokonale obklopovat a stane se tím nejlepším bytovým doplňkem.

Malé bonsaje budou jako zmenšené stromoví

Už jste slyšeli o bonsaji ve skle? Tento mikrosvět vám přinese zajímavé podněty a spoustu nových možností. Starejte se o svůj malý svět a dopřejte si radost. Stačí jen trochu vody a malá snítka hnojiva, a ve sklenici, kterou si třeba pověsíte nad jídelní stůl, vám budou dělat radost zmenšené lesy. Kus přírody, na který je radost pohledět.

Je libo něco živějšího?

Ještě stále nemáte dost a cítíte, že byste ocenili nějakou významnější společnost, než jsou tapety a bonsaje? Zkuste popřemýšlet, které zvíře by bylo u vás doma spokojené. Malý pejsek, se kterým budete chodit na pravidelné vycházky, mainská mývalí kočka, která vám bude dělat tu nejlepší chlupatou společnost, nebo třeba nenáročný krabík? Pořiďte si zvíře, o které se budete s láskou starat, a které u vás bude šťastné.

Popřemýšlejte také o tom, jak být alespoň trochu soběstační. Doma můžete pěstovat některé nenáročné bylinky, klíčit si zdravá naklíčená semínka, nebo si pěstovat řeřichu, ve které se skrývají cenné antioxidanty. Příroda vás bude obklopovat i v případě, že bydlíte na obřím sídlišti na míle vzdáleném od divokého lesa nebo louky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup