cistici prostredky

Ekologické mycí prostředky Lavon se postarají o správnou hygienu rukou

Mytí rukou patří mezi základní hygienické návyky, jež má za cíl z rukou odstranit bakterie a viry. Udržováním čistých rukou se tak zabraňuje přenášení různých nemocí. Kromě správné techniky mytí rukou je důležité také vybrat správné mycí prostředky, které udrží ruce stále čisté, a to za každé situace. O dokonalou čistotu rukou se postarají například ekologické mycí prostředky Lavon, které patří mezi velice účinné mycí prostředky za výhodnou cenu. A jaké produkty Lavon by vám neměly chybět?

Kvalitní tekuté mýdlo

Jedním z hlavních mycích prostředků, jenž by neměl chybět ve vaší domácnosti a zajistí dokonalou čistotu vašich rukou je Lavon tekuté mýdlo. Kromě odstranění nečistot se postará i o jejich dezinfekci. Lavon tekuté mýdlo je pH neutrální a disponuje širokou nabídkou vůní, takže zanechá skvělou vůni na vašich rukách. Mezi oblíbené vůně patří například magnolie, pomněnka, aloe vera apod.

Dezinfekce na ruce

Ve správně hygieně rukou hraje důležitou úlohu také používání dezinfekce, jež se postará o odstranění bakterií, virů a jiných škodlivých organismů z rukou. V dezinfekci rukou vám pomůže lavon dezinfekce anebo hygienický gel na ruce. Jejich předností je především skvělá mikrobiologická funkčnost a bezoplachovost. Pro jejich použití tak není potřeba mít k dispozici vodu, takže se hodí pro cestování.

Tekutá pasta na silně znečištěné ruce

Občas si zašpiníme ruce natolik, že běžné mýdlo pro jejich umytí nestačí.  Pro tento případ dobře poslouží Lavon tekutá pasta, která se postará o odstranění jakékoliv odolné špíny, jako je mastnota, šmír apod. Tekutá pasta Lavon patří mezi vysoce účinné ekologické mycí prostředky, jež je šetrná k pokožce a navíc zanechává na rukou příjemnou vůni. Její použití je stejné jako v případě běžného mýdla.

Produkty Lavon si můžete objednat na e-shopu Lavon Trade.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup