komaxit

Prášková lakovna vhodná pro různé předměty

Pokud chcete nějaké konstrukci nebo věci vnuknout nová vzhled, bude vám pochopitelně nápomocna prášková lakovna. Zapomeňte na jakékoliv metody domácího stříkání svépomocí. Výsledku jako z lakovny stejně nikdy nedosáhnete. Jak z pohledu přídržnosti barvy, tak výsledného vzhledu. Práškové lakovny navíc nabývají odlišných velikostí, takže nástřik můžete dostat na libovolný předmět odpovídajících rozměrů.

Jaké jsou dostupné práškové barvy?

Jestliže si myslíte, že vámi poptávaná barva je atypická a žádná práškovací lakovna vám ji nenastříká, jste na omylu. Když totiž zvolíte toho správného specialistu, domůžete se skutečně famózního výsledku. Nejpoužívanější jsou pochopitelně barvy RAL. Komaxit bude vždy do nejmenšího detailu odpovídat vašim představám.

Dále však můžete zvolit i speciální NCS barvy na objednávku, popřípadě dáte přednost těm PANTONE. Prášková lakovna se může postarat i o výslednou strukturu povrchu. Nemusí být pouze hladký, ale i strukturovaný. Výjimkou nejsou ani odlišné úrovně lesku – lesk, mat, pololesk a polomat. Dopřávat si můžete také odlišných typů nástřiků. Od toho základního, až po epoxy polyestery, fasádní polyestery a transparentní laky.

Specialista na práškové lakování

Má-li prášková lakovna dosáhnout těch nejlepších požadovaných výsledků, musíte samozřejmě oslovit specialistu na slovo vzatého. Toho, kdo se pyšní profesionální technikou a má letité zkušenosti v oboru. Specialistu, u něhož se obejdete s každou objednávkou a požadavkem, ať už jde o lakování ALU disků nebo jiných předmětů. Hledejte dobře, protože výsledný lak musí být vždy dlouhodobou záležitostí. Teprve potom se taková investice vyplatí. V tomto směru vám bude nápomocna společnost COLOR STEEL s.r.o., u níž se obejdete v rámci čehokoliv. Vsaďte na individuální přístup, odbornost, kvalitní práci a zároveň na zajímavé ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup